Eelkool 6-7a

“Kõik suured inimesed on alguses olnud lapsed, kuid vähesed neist mäletavad seda. /——-/ Suured inimesed ei saa kunagi mitte millestki aru ja lapsed peavad neile tüdimuseni ikka ja jälle kõike selgitama.“

“Väike prints”, 1943

Mängukool 4-5a

Mängukooli on oodatud kõik rõõmsameelsed 4-5-aastased lapsed, kes soovivad astuda oma esimesi samme tähtede ja numbrite maailma, saada osa isetegemise ja avastamise rõõmust läbi laulu, tantsu, kunsti ja mängu ning loomulikult leida uusi toredaid sõpru eakaaslaste seas.

Beebikool 5k-2a

Ootame beebikooli lapsi koos ema või isaga alates 5 elukuust. See on koht, kus nii lapsevanem kui laps saavad uusi ideid, tegutsemisjulgust, teistega suhelda ja kogemusi vahetada. Lapsed jagunevad erinevatesse rühmadesse vastavalt vanusele, et tagada eakohased tegevused.