Meile tähtis

Meie kooli tee

Laps astub kooliteel. Eluterve, loov, uudishimulik. Omanäoline ja andekas. Ta märkab ja aitab teisi, õpib ja kasvab koos teistega. Ta on õpilane. Ta on õpetaja. Ta silmad ja süda on avatud. Teda nähakse sellisena nagu ta on. Ta julgeb olla selline nagu ta on. Tema edenemise mõõdupuuks on isiklik areng.

Koolitee kulgeb oma ajast ees – selle lõpp asub tulevikus. Koolitee viib maailma, kuid algab Eestist. Selle tee vundamendiks on õnnelikkus, vaimsus, eetilisus. Iga lapse koolitee on erinev. Igaüks käib seda ise – kodu ja õpetajate juhendamisel.

Laps unistab. Tema unistused muudavad maailma paremaks. Tulevikus. Praegu. Täiskasvanuna jätkab ta unistamist. Ja arenemist. Ja loomist. On eluterve, omanäoline, õnnelik, vaimne ja eetiline. Just nagu meie kooli õpetajad. Just nagu meie kooli pere.