Kuidas toetada?

Ühtehoidva koolikogukonnana toimetamine on olnud edasiviivaks jõuks kooli loomisest alates. Soovime, et RaM kool oleks alati koht, kus õpetajad tahavad lustiga õpetada ja lapsed innukalt õppida.

Kui soovid panustada kooli unistuste ja lennukate ideede elluviimisesse, siis tule kooli toetajaks:

PÜSITOETUS
Püsitoetus on kõige lihtsam ja mugavam viis panustada kooli arengusse järjepidevalt. Selleks saad sõlmida püsikorralduslepingu oma internetipangas endale sobivas summas. Toetuste raha kasutatakse täies ulatuses kooli arengu edendamiseks ning jätkusuutlikkuse tagamiseks kui toetus ei ole suunatud sihtotstarbeliselt.
Rocca al Mare Kooli Sihtasutus (reg. number 90005828) EE632200221043899565
Selgitusse märgi: püsitoetus RaM Kooli Arengufondi, annetaja nimi*.
* Kui soovid jääda toetajana anonüümseks, siis palun anna sellest teada.

ÜHEKORDNE TOETUS
Arengufondi on võimalik toetada ka ühekordselt:
1. Ülekandega
Rocca al Mare Kooli Sihtasutus (reg. number 90005828) EE632200221043899565 Swedbank. Selgitusse märgi: toetus RaM Kooli Arengufondi, annetaja nimi*.
* Kui soovid jääda toetajana anonüümseks, siis palun anna sellest teada.
Kui soovid toetada sihtotstarbeliselt mõnda projekti, siis anna sellest märku ja toetust kasutatakse just nii nagu kokkulepitud.

2. Helistades 9002022 toetad Arengufondi tegevusi 25 euroga.

TOETUS TULEVIKUFONDI
Alates 2019. aastast on RaM kooli Arengufondi juurde loodud Tulevikufond pikaaegseteks investeeringuteks. Tulevikufondi eesmärgiks on kooli jätkusuutlikuse tagamine. Investeerimistulu hakatakse kasutama Rocca al Mare Kooli arengukava eesmärkide elluviimiseks ning arendustegevuste rahastamiseks. Tulevikufondist lähemalt SIIN
Kui soovid panustada Tulevikufondi, siis oled oodatud meiega ühendust võtma: tulevikufond@ramkool.edu.ee

TOETAN KOOLI HEA TEOGA
Läbi aastate on lapsevanemate initsiatiivil koolielu täiustatud mitmete heade tegudega –
jõulinnak, ilmajaam, korvirõngad, tekstiilid jne. Aitäh!

TOETAN AJALISE PANUSEGA
Inimese aeg, eriti igaühe vaba aeg, on täna meie suurim väärtus. Tihtilugu võib hea idee ja omapoolne ajaline panus idee elluviimisse, olla väärtuslikum kui rahaline toetus. Head eeskuju näitas RaM kooli lapsevanem Toivo Unt. Tänu tema algatusele ning koostööle arengufondiga sai ellu kutsutud RaM advendikontserti traditsioon.

Kui Sulle läheb korda RaM koolis toimuv ja soovid kaasa aidata meie kooli ärksate ideede elluviimisesse – panustada oma aega, pakkuda ideed või uut algatust, siis kirjuta meile arengufond@ramkool.edu.ee

Kui igaüks meist annab jõukohase toetuse, saab sellest kokku tugev vundament, mille toel ideid realiseerida. Nii teemegi koos unistused teoks!

Tutvu privaatsustingimustega siit.