11.-12. klass

11. klassidesse võetakse õpilasi juurde vabade kohtade olemasolul.
12. klassidesse me üldjuhul õpilasi juurde ei võta.

Olulised kuupäevad:
avalduste esitamine kuni 20. augustini 2024
Kandideerimiseks tuleb kõigil soovijatel esitada taotlus Arno keskkonnas (https://piksel.ee/arno/ramkool/).
Küsimuste korral palume pöörduda vanema kooliosa juhataja Katrin Saarelehe poole (katrin.saareleht@ramkool.edu.ee)

Pakume oma õpilastele laiapõhjalist gümnaasiumiharidust. RaM Kooli gümnaasiumiosa õpilane saab aimu inimeseks olemise ja enese arendamise võimalustest, osaleda koos õpingukaaslastega loodusklassis ning valida talle huvipakkuvaid kursuseid 40 valikaine seast. Lisaks pakume gümnasistidele võimaluse õppida kolmandat võõrkeelt, proovida kätt laboris või tehnikavaldkonnas, vaadata sügavamalt sisse kultuuri- ja kunstivaldkonda või mõtestada ühiskonna toimimist.

Täiendavate kursuste loetelu leiad SIIT.

Vastuvõtuprotsessi osadeks on tutvumine kandidaadi õpitulemuste ja hoiakutega õppimisse ning vestlus.