Kooli logo

Rocca al Mare kooli logo kujutab endast graniitplaadil asetsevat KLAASPÜRAMIIDI, mida läbivad spektrivärvides valguskiired. See on stiliseeritud kujund koolifüüsikas hästituntud katsest – valge valguse murdumisest klaasprismas, mis logona kannab eeskätt ideed ja mitte niipalju füüsikalist korrektsust.

Lahtimõtestatuna sümboliseerib graniidist alusplaat kooli kontseptsiooni: missiooni, eesmärke, algtõdesid, tegevusprintsiipe ja väärtushinnanguid – kõike seda, mida me väärtustame, hoiame, täiendame ja arendame ning mille pärast ja mille nimel see kool loodud sai – just seda püsivat, mis annab ühele koolile tema näo.

Cheopsi püramiidi proportsioonidega klaastahukas kujutab kooli ennast – üheaegselt klassikalist ja arenevat, avatut ning läbipaistvat.

Spektrivärvides kiired oleme meie – selle kooli õpilased, õpetajad ja lapsevanemad. Kõik oma erivärvilisuses st. unikaalsuses. Iga inimene on ainukordne ja meil ei ole mingit õigust püüda muuta neid ühetaoliseks. Iga kooli tulev laps on eripärane ja kooli üheks eesmärgiks on luua tingimused selleks, et need eripärad ja anded saaksid koolis areneda ja neid võiks koolis juurde avaneda. Et kooli lõpetades astuksid ellu tugevad ning õnnelikud noored, kes saaksid ühiskonda rikastada oma unikaalsusega.

 


Warning: Uninitialized string offset 0 in /data01/virt27545/domeenid/www.ramkool.edu.ee/htdocs/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738