Raamatute kinkimine raamatukogule

Paljud pered ja Rocca al Mare Kooli sõbrad on oma isiklikku raamatukogu ümberkorraldades leidnud mitmeid teoseid, mida enam ise ei vaja või mida on topelt ning tulnud mõttele need raamatud RaM Kooli raamatukogule kinkida.
Oleme väga tänulikud kõigile, kes meie raamatukogu on rikastanud!

Kuna meie raamatukogu pind on piiratud, siis ei saa me kahjuks vastu võtta kõiki neid raamatuid, mida pakute.
Seega asjade paremaks korraldamiseks väikene juhis:

1. Palun tehke nendest raamatutest nimekiri, mida soovite ära anda (autor, pealkiri). Võib teha ka fotod raamatuselgadest.
2. Edastage see nimekiri meie e-maili aadressile raamatukogu@ramkool.edu.ee
3. Vaatame Teie saadetud nimekirja läbi ja valime välja, milliseid raamatuid meil veel ei ole või mida meil hädasti vaja oleks.
4. Saadame Teile meili teel ülekontrolllitud nimekirja tagasi.

Mõned soovitused mida peale hakata nende raamatutega, mis meie raamatukogus on juba olemas või mille lugejaid meil napib:
1. Üleliigsed raamatud võib viia Eesti Hoiuraamatukokku (Suur-Sõjamäe 44a), kus võetakse vastu raamatuid asutustelt ja üksikisikutelt, et need süstematiseerida, hoiustada ja jagada tasuta laiali nendele raamatukogudele, kes vastavaid raamatuid vajavad. http://www.hoiuraamatukogu.ee/
2. Pakkuda raamatuid asutusele MTÜ Raamaturing (Sõpruse pst 249/251 – Sõpruse pst ja Sütiste tee ristmikul, Konsumiga samas majas), mis tegeleb raamatute taaskasutusega täiendades oma varudega just kooliraamatukogude riiuleid.

Neile, kes soovivad kooli toetada, on siin üks väike nimekiri sellest, mille kinkimise üle meie kooliperel oleks väga hea meel. Kõikidesse kingitud raamatutesse jääb kinkijast märk nimelise eksliibrise kujul.