Koolivormi tellimine

Koolivormi ettetellimine uueks õppeaastaks toimub läbi e-poe ajavahemikul 22.05-15.06.2023.
Kõik ettetellimise perioodil esitatud tellimused saate komplekteerituna koolist kätte 25. augustil kell 10.00-19.00 ja 26. augustil kell 10.00-13.00. Kui tellimuse kättesaamisel selgub, et suurus ei sobi, saab tooteid vahetada. Soovitame ettetellimist eelkõige selleks, et saaksime garanteerida tellimuse täitmise sobivates kogustes ja suurustes enne uue õppeaasta algust.

Koolivormi müügipäevad koolimajas toimuvad 25. augustil kell 10.00-19.00 ja 26. augustil kell 10.00-13.00.  Koolivormi on võimalik e-poest tellida kogu õppeaasta jooksul.

Tähelepanu! Fotod koolivormi esemetest tootjate e-poes on uuendamisel.
Enne kui Sa asud koolivormi esemeid tellima, palume kindlasti tutvuda kohustuslike elementidega SIIN

Kudumid, pusa, triiksärgid, seelikud, püksid, lipsud.
Müüja Unispot OÜ
Sisene e-poodi SIIN
info aadressil: info@unispot.ee

Polosärgid, pallonid, tekkel, sokid, põlvikud, sukapüksid.
Müüja Amae Konsultatsioonid OÜ
Sisene e-poodi SIIN
Koolivormi kättetoimetamine Itella Smartposti kaudu.
Tähelepanu! Fotod ja koolivormi rõivakomplektid on uuendamisel.