Õpetajad

Ingrid Pärloja

tel: 6 507 842
ingrid.parloja@ramkool.edu.ee

eelkooli juhataja, eelkooliõpetaja, "Katsetan ja avastan" ringi juhendaja

Seige Kuuskvere

tel: 6 507 842
seige.kuuskvere@ramkool.edu.ee

eelkooliõpetaja

Irmeli Juhanson

tel: 6 507 842
irmeli.juhanson@ramkool.edu.ee

eelkooliõpetaja, 1. ja 2. klassi kehalise kasvatuse õpetaja

Ly Reintam

tel: 6 507 815
ly.reintam@ramkool.edu.ee

eelkooliõpetaja, klassiõpetaja

Margit Mettig

tel: 6 507 842
margit.mettig@ramkool.edu.ee

eelkooliõpetaja, "Katsetan ja avastan" ringi juhendaja, inglise keele ringi juhendaja

Piia Värav

tel: 6 507 842
piia.varav@ramkool.edu.ee

rütmikaõpetaja, beebikooliõpetaja,
mängukooliõpetaja, 2A abiklassijuhataja

Tiina Põlendik

tel: 6 507 842
tiina.polendik@ramkool.edu.ee

muinasjutu-kunstiringi juhendaja, väikekooliõpetaja, 4C abiklassijuhataja

Sirle Liiv- Kose

tel: 6 588 980
sirle.liiv-kose@ramkool.edu.ee

rütmikaõpetaja, põnnikooliõpetaja, mängukooliõpetaja, väikekooliõpetaja

Kertu Karme Õismaa

tel: 6 507 842
kertu-karme.oismaa@ramkool.edu.ee

laste jooga ringi juhendaja, põnnikooliõpetaja, väikekooliõpetaja

Karmen Karp

tel: 6 507 842
karmen.karp@ramkool.edu.ee

eelkooliõpetaja

Mairis Perk

tel: 6 588 980
mairis.perk@ramkool.edu.ee

eelkooliõpetaja

Pille-Riin Toomsalu

tel: 6 507 822
pille-riin.toomsalu@ramkool.edu.ee

ujumise õpetaja

Tiia Veske

tel: 6 507 821
tiia.veske@ramkool.edu.ee

ujumise õpetaja

Pille Kasuk

tel: 6 507 840
pille.kasuk@ramkool.edu.ee

inglise keele ringi juhendaja