Vastuvõtt

Vastuvõtt 2.-6. klassi

Kui Sa soovid õppida Roostiku koolis 2.-6. klassis iseseisvalt koos erinevas vanuses lastega, siis palun täida ankeet SIIN.

Kui meil tekib Sinu soovitud klassis 2021/2022 õppeaastaks ruumi, siis võtame Sinuga ühendust.

Küsimuste korral olete oodatud kirjutama roostikukool@ramkool.edu.ee

Vastuvõtt 1. klassi

Avalduste vastuvõtt 2021/22 õppeaastaks on lõppenud.

Nii nagu eelmistelgi aastatel, ei pane me oma kooli vastuvõtmisel kedagi pingeritta. Oluliseks eelduseks on, et laps on kooliks küps ja pere väärtushoiakud ei ole põhimõttelises vastuolus kooli omadega.
Kui soovijate hulk ületab meie vastuvõtu võimalused, arvestame eeskätt kooli kogukonnaga, kuhu kuuluvad täna meie koolis käivate õpilaste õed ja vennad, meie õpetajate lapsed, kooli loojate lapsed. Ülejäänud kohad RaM Kooli Roostiku kooli esimesse klassi täidame loosimise teel.

Täpsema info meie selleaastase vastuvõtu kohta, mille korraldus on paljuski sõltuv epidemioloogilisest olukorrast riigis, saadame teie meilile veebruarikuu jooksul.

Küsimuste korral olete oodatud kirjutama roostikukool@ramkool.edu.ee

1. talve Ella luuletus Roostiku koolile