Spordipäev

Spordipäeva juhtumid

Reedel, 9. oktoobril toimus Roostiku koolil spordipäev.

Spordipäev toimus Rocca al Mare kooli staadionil ja osa võtsid kõik Roostiku kooli õpilased, kaasa arvatud 2 õpetajat.  Kavas olid teatejooks, kaugushüpe, 60 meetri jooks, pallivise ja lõpetuseks ka jooks ümber Rocca al Mare kooli.  Õpilaste lemmikuks osutus ringiteade ja ka pallivise.  Austatud kohtunikeks olid Roostiku kooli õpetajad ja 2 õpilast, kes kahjuks spordipäeval ei osalenud, kuid olid abiks kohtunikutöös. Tore oli ka see, et õpilased liikusid ringi gruppides, kus oli nii väiksemaid kui ka suuremaid.  Spordipäeva mõte oli teha rõõmsat ja ausat sporti ning loomulikult tunda ka rõõmu värskest õhust ja spordist. Võitlusvaimu oli kõigil ja eranditult kõik olid motiveeritud sporti tegema. Tulemused läksid muidugi kirja ja autasustamine toimub juba peagi.

Nii kaua olgem sportlikud ja rõõmsad!

Laura Staalfeldt, Roostiku uudised, 13.10.2020