Mardipäev ja õpetajate päev

Mardipäeva nädalal saabusime kooli tahmaste nägudega ja meie 6. talve lapsed võtsid pooleks päevaks juhtimise üle ehk panid enda õpetajate rolli. Saime teada mardikommetest ja proovisime sanditamist, nuputasime matemaatika radadel ja meisterdasime maske, arvasime laule ja laulsime mardilaulu. Aitäh, meie selle päeva õpetajad, kel kõigil nimeks Mart!

Mardipäev ja hiline õpetajate päeva Roostiku koolis

Roostiku kooli kuuenda talve õpilased korraldasid 8. novembril Roostiku koolis mardipäeva ja õpetajate päeva auks töötoad.

Oli näitlemistuba, kunstituba, matemaatikatuba ja ajalootuba. Korralduse juht oli Dagmar koostöös kuuenda talve õpilastega. 1.- 6. talve õpilased töötasid rõõmsalt kaasa. Lõunapausiks olid kõigil maskid, mardipäeva kombed teada ja arvutamine selge. Kõikidel oli olnud väga lõbus.

Uudise kirjutas Linda.