1. september

1. septembril tuli õnn meie õuele ja avasime uue kooliaasta. Kuuenda talve tegelased võtsid vastu meie uued pesamunad. Mängisime memoriini, paigutasime suvepaiga Eesti kaardile, lehitsesime Roostiku pildialbumeid, jagasime aabitsaid ja maiustasime tordiga. Tundsime rõõmu päikesest ja sügisesest tuulehoost.

Pildistas Kert Saarma, Rocca al Mare Kooli vilistlane

5. kooliaasta algas ilusa esimese septembriga

1.septembril algas ilus uus kooliaasta kooliõuel oleva aktusega.

1. septembril aastal 2021 algas uus ilus kooliaasta aktusega, see aasta on Roostiku koolil juba viies aasta! Uut kooliaastat tähistati piduliku aktusega, võeti vastu õpilased ja ka muidugi meie uued esimese talve lapsed! Õpilased rõõmustasid õpetajaid lillede ja ilusate sõnadega. Uued esimese talve lapsed said ka 6.talve poolt valmistatud käepaelad ja oma esimesed õpikud – aabitsad.

Esimene september sujus ladusalt ja rõõmsalt. Roostiku kooli  1. talve lapsed said ka endale mentorid, kuid sellest tuleb juttu teises artiklis.

Rõõmu ka teistele koolidele uueks aastaks!

Uudise kirjutas Iris.

Roostiku kooli  esimesed mentorid

1.septembrist 2021 hakkasid Roostiku kooli 6.talve lapsed 1.talvele mentoriteks.

Roostiku kool on üks eriline kool. See avati aastal 2017. Asukoht on mere lähedal. Roostiku koolil tuli mõte, et keegi võiks  meie 1. talvele olla mentoriks. Niisiis viipas üks tore mõte, et võiksid olla meie kuuendikud meie esimesele talvele mentorid. Oi, see oli alles tore mõte. Roostikus on just esimene ja kuues talv koos kogu aasta, kuna kuues talv on viimast aastat ning esimene talv esimest aastat. Meie armsad kuuendikud on nii abivalmid 1. talvele ning nii tore on vaadata, kuidas nad oma väikese esimese talvega mängivad ja kui lõbus neil on.

Kui meie koolist tahavad olla veel mõnest teisest talvest mentorid, peavad nad ootama kuuenda talveni just Roostiku koolis, kuna igas koolis seda võimalust ei ole.

Järgmised mentorid on meie järgmised kuuendikud järgmisel aastal, uued esimese talve lapsed ka ja just kuues talv korraldab seda.

Uudise kirjutas Mia.