I perioodi tegemised

Esimesel septembril ootasime kooliõuel ja enne koolimaja ees, 2. septembril matkasime mereranda kive korjama, maalisime ja tegime näitemängu. Eks jõudsime muudki, aga pildile sattusid need sündmused.

Kuuenda talve ootamatu muutumine ürgaja inimesteks

Roostiku kooli 6.talve ootamatu ajaloo etteaste oma kooliperele, kasutades asju, mis leidub nende  koolimajas.

1. oktoobril Lesta 13 Roostiku koolis pidid Roostiku kooli 6.talve lapsed ajaloos õpitust lavastama arengu vanemast kiviajast metalliajani ilma sõnadeta. Aega oli neile antud poolteist tundi ja kõik, mis laval kasutatud , oli koolimajast üles otsitud.

Tund sellest ajast valmistasid 6.talve lapsed oma lava, läbi mõeldes kõik pisema detailini. Iga samm oli neil läbi mõeldud ja hästi harjutatud.

Täpsemalt näitlejad selles lavastused olid Dagmar, Grete , Iris , Rianna  ja Rasmus Jan.

Publik oli kaasa haaratud ja väga põnevil, mis küll edasi saab. Õpetajad olid samuti vaimustuses ning suurest armastusest ja uhkusest nad isegi nutsid.

Uudise kirjutas Dagmar.