Sport

Spordiringid 2019/2020

Spordiringidesse registreerimine toimub SIIN.
(v.a. korvpall, võrkpall ja sulgpall, mille registreerimine toimub trenni info juures oleva e-maili teel).

 

Kergejõustik

Treener: Jaak Timpson (jaak.timpson@ramkool.edu.ee)
Treeningute ajad:
E, K, R 14:30 – 15:15 I – II klass
E, K, R 15:00 – 16:00 III – IV klass
E, K, R 16:00 – 17:15 vanemad õpilased
Kuutasu: 46.- (1x nädalas 23.-)

 

Ujumine

Treener: Tiia Veske (tiia.veske@ramkool.edu.ee)
Treeningute ajad:
E, K, R 14:30 – 15:15 I-II klass
E, K, R15:15 – 16: 30 III- vanemad
Kuutasu: 46.- (1x nädalas 23.-)

Treener: Elin Viiask (elin.viiask@gmail.com)
Treeningute ajad:
T, N 14:30 – 15:15 I-II klass
T, N 15:15 – 16:30 III – vanemad
T, N 16:00 – 17:00 harrastajad
Kuutasu: 46.- (1x nädalas 23.-)

 

Eelkooli ujumine (alustab oktoobrist!)
Treener: Tiia Veske (tiia.veske@ramkool.edu.ee)
Treeningute ajad:
K 16:30 – 17:15
K 17:15 – 18:00
Treener: Elin Viiask (elin.viiask@gmail.com)
Registreerimine:
Treeningute ajad:
T, N 17:00 – 17:45
T, N 17:50 – 18:35
Kuutasu 34.-

 

Lauatennis

Treener: Margit Tamm (margit.tamm.vellis@gmail.com)
Treenignute ajad:
Algajad
T,K,N 15:30 – 16:30
N 9:00 – 10:00
R 15:00 – 16:00

Hobigrupp
N 16:30 – 17:30
R 16:00 – 17:00

Võistlejate grupp
K 17:30 – 19:00
N 17:30 – 18:30
R 17:00 – 18:30
Kuutasu: 46.-

 

Võrkpall

Treener: Argo Arak (argoarak@gmail.com)
Treeningute ajad
E, K, R 14:30 – 15:30 II – III/IV klass
E, K, R 15:30 – 17:00 IV klass ja vanemad
Kuutasu: 46.-

 

Korvpall

Treener: Jason Grant ( info@rim.ee)
Treeningute ajad
T, N 15:45 -17:00 I-IV klass
T, K, R 17:00 – 18:30 vanemad

 

Käsipall

Treener: Roel Pedanik (roel.pedanik@ramkool.edu.ee)
Treeningute ajad:
T 14:30 – 15:30 I- IV klass
Kuutasu: 23.-

 

Sulgpall

Treener: Aigar Tõnus (aigartonus@hotmail.com)
Treeningute ajad:
P 17:00 -18:30
Kuutasu: 25.-

 

Jõusaali treening

Treener: Ants Roosenbaum (5078407)
Treeningute ajad:
T, N 15:00 – 17:00
Kuutasu 46.- (2x); 23.- (1x)