1. klass

RaM Kooli 1. klassi astumiseks 2020/2021 õppeaastaks vastuvõtuankeetide aeg on lõppenud.

Nii nagu eelmistelgi aastatel, ei pane me kooli vastuvõtmiseks kedagi pingeritta. Oluliseks eelduseks on, et laps on kooliks küps ja pere väärtushoiakud ei ole põhimõttelises vastuolus kooli omadega.
Kui soovijate hulk ületab meie vastuvõtu võimalused, arvestame eeskätt koolikogukonnaga, kuhu kuuluvad täna meie koolis käivate õpilaste õed ja vennad, meie õpetajate lapsed, kooli loojate lapsed. Ülejäänud kohad RaM Kooli esimestes klassides täidame loosimise teel nende vahel, kellega oleme tutvumisvestlusel kohtunud.

Tekkinud küsimuste korral pöörduge kooli infosekretäri poole telefonil 6 507 800 või e-posti aadressil anu.laanet@ramkool.edu.ee