1. klass

Sooviavalduste vastuvõtt 2021/2022 õppeaastaks on lõppenud.

Nii nagu eelmistelgi aastatel, ei pane me kooli vastuvõtmisel kedagi pingeritta. Oluliseks eelduseks on, et laps on kooliks küps ja pere väärtushoiakud ei ole põhimõttelises vastuolus kooli omadega.

Kui soovijate hulk ületab meie vastuvõtu võimalused, arvestame eeskätt kooli kogukonnaga, kuhu kuuluvad täna meie koolis käivate õpilaste õed ja vennad, meie õpetajate lapsed, kooli loojate lapsed. Ülejäänud kohad RaM Kooli esimestes klassides täidame loosimise teel.

Täpsema info meie selleaastase vastuvõtu kohta, mille korraldus on paljuski sõltuv epidemioloogilisest olukorrast riigis, saadame teie meilile veebruarikuu jooksul.

Küsimuste korral palume pöörduda noorema kooliosa juhataja Ingrid Pärloja poole.
ingrid.parloja@ramkool.edu.ee