1. klass

Kooli vastuvõtmiseks ei pane me lapsi pingeritta. Oluliseks eelduseks on lapse kooliküpsus ja pere väärtushoiakud.
Kui soovijate hulk ületab meie vastuvõtu võimalused, arvestame oma kogukonna peredega, kuhu kuuluvad täna meie koolis käivate õpilaste õed ja vennad, meie õpetajate, vilistlaste ja Veskimöldre Lasteaia lapsed. Ülejäänud kohad RaM Kooli ja Roostiku kooli esimestes klassides täidame loosimise teel nende vahel, kellega oleme tutvumisvestlusel kohtunud.
Juba mitmendat õppeaastat pakub Rocca al Mare Kool võimalust alustada 1. klassis võõrkeele õppimist inglise, prantsuse või saksa keelest (avame kaks inglise keelega ning ühe prantsuse/saksa keelega alustava klassi). Vastuvõtu ankeedis saate teha oma keele valiku pingerea. Juhul, kui teil ei ole kindlat eelistust ning sobivad kõik variandid, siis võite antud märkme teha avalduse märkuste lahtrisse.
Taotluste vastuvõtt Rocca al Mare Kooli 1. klassi on lõppenud!
Peresid, kes veel ei kuulu meie kooli kogukonda, ootame vestlusele, mis toimub 10. veebruaril Rocca al Mare Koolis.

Roostiku koolis alustavad kõik õpilased 1. klassis inglise keele õppimisega ning 4. klassis lisandub B-keel. Roostiku kooli tegutsemisviisi kohta saate lugeda Roostiku kooli koduleheküljelt. Küsimuste korral palun kirjutage Roostiku Kooli osas roostikukool@ramkool.edu.ee
Taotluste vastuvõtt Roostiku kooli 1. klassi on lõppenud!