Arengufond

Ideed, projektid ja toetus kooli ning laste heaks!

Vanematekogu algatusel ja lapsevanemate toetusel loodud Rocca al Mare kooli Arengufondi eesmärk on viia ellu ideid ja projekte, mida koolil hetkel rahastada ei ole võimalik. Panustada saab igaüks – aega, ideid, raha või kõiki kolme.

Fond on kooli jaoks kui kindel äratõukepakk, millelt unistused reaalsuseks muuta. Meil on ette näidata juba hulgaliselt häid tegusid, mis tundusid esmapilgul suuremad, kui meil oleks jaksu teoks teha, aga need said tehtud lapsevanemate, vilistlaste ja kooli sõprade vabatahtlike toetuste abiga. Vaadake ise! SIIN

Meie oma lapsed, praegune koolipere naudib ühiselt korda saadetut igapäevaselt. Tehtule tagasi vaadates kasvab usk, et me suudame ja tahe aina uusi ägedaid tegusid korda saata.

Arengufondi töögruppi kuuluvad lapsevanemad panustavad vabatahtlikuna oma aega, oskusi ja teadmisi, et aidata kaasa kooli arengule.

Age Uudmäe – lapsed 4.a, 10.c ja vil!2022
Triin Tammela – lapsed 1.b ja 3.a klassis
Tõnis Vilu – lapsed 6.a ja 7.b klassis

Ühinemine töögrupiga

Kui Sinule läheb korda RaM koolis toimuv ja soovid kaasa aidata meie kooli veel paremaks muutmisele, siis oled oodatud ühinema RaM Kooli lapsevanematest koosneva töögrupiga. Samuti on väga teretulnud RaM kooli õpilaste ja vilistlaste esindajad, kelle vaatenurgad aitavad kaasa arengufondi tegemistele. Üheskoos aitame jätkuvalt teoks saada põnevatel ideedel ja eelkõige koolipere unistustel, mis aitavad kaasa meie kooli veel paremaks muutmisele.
Kirjuta meile: arengufond@ramkool.edu.ee

KOOLI HEAKS, MEIE LASTE HEAKS

• Fondi on oodatud nii püsimaksekorraldused, ühekordsed toetused kui suurtoetused – vastavalt toetaja võimalusele ja soovile aidata kaasa RaM kooli heale arengule. Toetamise erinevaid võimalusi selgitame lähemalt SIIN.
  • Fondi poolt toetatud projektide ja korraldatud tuluürituste ülevaade asub SIIN.
  • Fondi tulud investeerime osaliselt* RaM Kooli Tulevikufondi, et toetada täiendavaid arenguvõimalusi tulevikus.

Kui igaüks meist annab jõukohase toetuse, saab sellest kokku tugev vundament, mille toel ideid realiseerida. Nii teemegi koos unistused teoks!

Arengufond eraldab kalendriaasta jooksul fondi kontole laekunud püsitoetuste ja ühekordsete toetuste kogusummast 10% RaM Kooli Tulevikufondi toetuseks.