Arengufond

Ideed, projektid ja toetus kooli ning laste heaks!

Vanematekogu algatusel ja lapsevanemate toetusel loodud Rocca al Mare kooli Arengufondi eesmärk on viia ellu ideid ja projekte, mida koolil hetkel rahastada ei ole võimalik. Panustada saab igaüks – aega, ideid, raha või kõiki kolme.

Fond on kooli jaoks kui kindel äratõukepakk, millelt unistused reaalsuseks muuta. Meil on ette näidata juba hulgaliselt häid tegusid, mis tundusid esmapilgul suuremad, kui meil oleks jaksu teoks teha, aga need said tehtud lapsevanemate, vilistlaste ja kooli sõprade vabatahtlike toetuste abiga. Vaadake ise! SIIN

Meie oma lapsed, praegune koolipere naudib ühiselt korda saadetut igapäevaselt. Tehtule tagasi vaadates kasvab usk, et me suudame ja tahe aina uusi ägedaid tegusid korda saata.

Arengufondi töögruppi õppeaastal 2021/22 kuulub 16 lapsevanemat, kes vabatahtlikuna panustavad oma aega, oskusi ja teadmisi, et aidata kaasa kooli arengule.

Kadi Asmer – lapsed 7a klassis ning lõpetanud 2020. aastal
Kristiina Härms – lapsed 6b klassis ja 3b klassis
Alar Kalmus – laps 3a klassis
Aveli Karba – lapsed 7c klassis
Eero Kookla – lapsed 4a ja 6a klassis
Tauno Loodus – lapsed 5a ja 7c klassis
Gerli Neiland – lapsed 7a klassis ning lõpetanud 2020. aastal
Kristel Nuume – lapsed 5a ja 11c klassis
Karmen Palts – lapsed lõpetanud 2004., 2007., 2012. ja 2021. aastal
Tiina Ristimets – lapsed 5c klassis ning lõpetanud … aastal
Berit Sal-Saller – laps 9b klassis
Indrek Sei – lapsed 9c klassis ja lõpetanud 2019. aastal
Triin Tammela – laps 2a klassis
Kristo Tohver – lapsed 5c ja 7a klassis
Aneta Varts – Rocca al Mare Kooli vilistlane ja õpetaja
Age Uudmäe – lapsed 3a, 9c ja 12c klassis

Ühinemine töögrupiga

Kui Sinule läheb korda RaM koolis toimuv ja soovid kaasa aidata meie kooli veel paremaks muutmisele, siis oled oodatud ühinema RaM Kooli lapsevanematest koosneva töögrupiga. Samuti on väga teretulnud RaM kooli õpilaste ja vilistlaste esindajad, kelle vaatenurgad aitavad kaasa arengufondi tegemistele. Üheskoos aitame jätkuvalt teoks saada põnevatel ideedel ja eelkõige koolipere unistustel, mis aitavad kaasa meie kooli veel paremaks muutmisele.
Kirjuta meile: arengufond@ramkool.edu.ee

KOOLI HEAKS, MEIE LASTE HEAKS

• Fondi on oodatud nii püsimaksekorraldused, ühekordsed toetused kui suurtoetused – vastavalt toetaja võimalusele ja soovile aidata kaasa RaM kooli heale arengule. Toetamise erinevaid võimalusi selgitame lähemalt SIIN.
  • Fondi poolt toetatud projektide ja korraldatud tuluürituste ülevaade asub SIIN.
  • Fondi tulud investeerime osaliselt* RaM Kooli Tulevikufondi, et toetada täiendavaid arenguvõimalusi tulevikus.

Kui igaüks meist annab jõukohase toetuse, saab sellest kokku tugev vundament, mille toel ideid realiseerida. Nii teemegi koos unistused teoks!

Arengufond eraldab kalendriaasta jooksul fondi kontole laekunud püsitoetuste ja ühekordsete toetuste kogusummast 10% RaM Kooli Tulevikufondi toetuseks.