Koolitoit

Rocca al Mare Koolis lähtume põhimõttest, et lapse tervise seisukohast peavad kõik õpilased kord päevas sööma sooja toitu. RaM Koolis pakub koolisööki Baltic Restaurants Estonia AS.

Meil on rõõm teatada, et Rocca al Mare kool suurendab uuest õppeaastast kodumaise ja mahetoodangu osakaalu koolitoidu menüüs ning saame pakkuda oma lastele veelgi tervislikumat ja maitsvamat koolilõunat. Asendame esmajoones kõige suurema keskkonnamõjuga liha- ja kalatooted ning vastavalt toitumissoovitustele suurendame taimse toidu osakaalu. Jätkame hooajaliste kodumaiste aedviljade pakkumist ja vähendame välismaiste viljade pakkumist. Lisaks menüümuutustele teeme ka teavitustööd hea toidu hoidmiseks ning tutvustame meiega ühist maailmavaadet jagavate koostööpartnerite toodangut.

Sellega seoses toimub alates 1. septembrist koolitoidu hinna muutus ning 2021/2022 õppeaastal on tervisliku koolilõuna maksumus 2,70 euri (1 euri ulatuses tasub lõuna eest riik). Söögiraha lisatakse õpilase igakuisele arvele algava kuu eest ette.
Loe lähemalt meie kestliku koolitoidu suundumustest SIIT.

Söögiraha lisatakse õpilase igakuisele arvele algava kuu eest ette.

Kui Teie lapsel on diagnoositud laktoosi- või gluteenitalumatus, siis peab lapsevanem pöörduma kooliarsti poole, kes esitab meie toitlustajale diagnoositud toidutalumatusega õpilaste nimekirja.

Kui õpilane jääb haigeks või puudub muul põhjusel koolist, palume sellest teavitada ka kööki telefonil 6 507 830 või e-posti aadressil tallinn.ramkool@daily.ee. Samamoodi palume köögile teada anda ka päeva, mis ajast õpilane tagasi kooli tuleb. Sellisel juhul ei pea puudutud päevade eest toiduraha maksma.

Kõigil, kes viibivad koolimajas kauem, on võimalik süüa ka pikapäevasööki (kell 14.00 – 16.00). Söögi soovist tuleb teada anda päringulehe kaudu kooliaasta alguses. Vajadusel võib pikapäevasöögi soovist teada anda ka õppeaasta sees – selleks tuleb eelmise kuu lõpus teavitada oma klassijuhatajat, millistel nädalapäevadel soovitakse pikapäevasööki süüa. Sooja sööki saab teist korda sööma minna õpilaspileti alusel.
Pikapäevasöögi maksumus ettetellimisel on 2,70 eurot. Kohapeal ostes on hind 3 eurot.

Loe lähemalt Baltic Restaurants Estonia AS kohta.

Iga päev on võimalik koolist osta ka hommikusööki.
Puhvet on avatud:

Lõunasöök

Pikapäevasöök

Allergeenide koodide loetelu menüüs

Selle nädala menüü: 18.10-21.10.

Detailne menüü(siin on näha ka allergeenid!)

Nädalapäev Lõunasöök ja taimetoit
Pikkpäev
Esmaspäev Kalkunikaste ürtidega
Röstitud rooskapsas