Koolitoit

Rocca al Mare Koolis lähtume põhimõttest, et lapse tervise seisukohast peavad kõik õpilased kord päevas sööma sooja toitu. RaM Koolis pakub koolisööki Baltic Restaurants Estonia AS. Alates 2019/2020 õppeaastast on tervisliku koolilõuna maksumus 2,50 euri (1 euri ulatuses tasub lõuna eest riik). Söögiraha lisatakse õpilase igakuisele arvele algava kuu eest ette.

Kui Teie lapsel on diagnoositud laktoosi- või gluteenitalumatus, siis peab lapsevanem pöörduma kooliarsti poole, kes esitab meie toitlustajale diagnoositud toidutalumatusega õpilaste nimekirja.

Kui õpilane jääb haigeks või puudub muul põhjusel koolist, palume sellest teavitada ka kööki telefonil 6 507 830 või e-posti aadressil tallinn.ramkool@daily.ee. Samamoodi palume köögile teada anda ka päeva, mis ajast õpilane tagasi kooli tuleb. Sellisel juhul ei pea puudutud päevade eest toiduraha maksma.

Kõigil, kes viibivad koolimajas kauem, on võimalik süüa ka pikapäevasööki (kell 14.15-16.15). Söögi soovist tuleb teada anda päringulehe kaudu kooliaasta alguses. Vajadusel võib pikapäevasöögi soovist teada anda ka õppeaasta sees – selleks tuleb eelmise kuu lõpus teavitada oma klassijuhatajat, millistel nädalapäevadel soovitakse pikapäevasööki süüa. Sooja sööki saab teist korda sööma minna õpilaspileti alusel. Pikapäevasöögi maksumus on 2,50 euri.

Loe lähemalt Baltic Restaurants Estonia AS kohta.

Iga päev on võimalik koolist osta ka hommikusööki.
Puhvet on avatud:
7.40-8.10
8.40-10.20
13.30-17.00

Neljapäeviti on puhvet hommikuti avatud:
8.00-10.20

Lõunasöök