Ruumide rent

Rocca al Mare Kool asub Haabersti linnaosas ja külgneb Vabaõhumuuseumiga. Koolimaja asub eemal linnamürast, tugeva reljeefi ning loodusliku haljastusega territooriumil, vaatega merele. Arhitektide Emil Urbeli, Ülo Peili, Indrek Ermi ja Taso Mähari projekteeritud maja pälvis 2000. aasta Kultuurkapitali arhitektuuripreemia.

Koolimaja on põhiplaanilt H-kujuline. Galeriidega ühendatud ainekabinetid jäävad enamuses merepoolsesse tiiba, maja keskel asuvad garderoob-fuajee-ringaula, kodundusklass, söökla-kohvik ning väiksem auditoorium. Vabaõhumuuseumipoolses tiivas on ujula, võimla ja jõusaal, üks õppekorpus suure kaldauditooriumiga ning puu- ja käsitööklassid.

Krundi Vabaõhumuuseumipoolses osas on sporditsoon 200m staadioniovaali ja spordiväljakuga. Koolimaja ees on parkla 48 sõiduautole.

Pakume firmadele võimalust korraldada oma koolitusi, seminare, konverentse, perepäevi, spordivõistlusi või -päevi, kontserte, esitlusi jms linnakärast eemal Rocca al Mare Koolis. Lisaks ruumide ja spordirajatiste rendile pakume toitlustamist, kaasaegsete esitlusvahendite kasutamise võimalust – materjalide ettevalmistamist ja paljundamist, osalejate registreerimist jne.

Aula
Maja keskosa II korrusel paikneb unikaalne silindrikujuline lavasüvendiga aula 250 istekohaga. Aula kuju võimaldab toolide paigutust nii sirgete ridadena näoga lava poole kui (pool-) kaarekujuliselt. Võimalik on kasutada heli- ja valgustehnikat, lavale paigutatud ekraanile saab dataprojektori või videopilti projitseerida tagantpoolt. Aula mahutavust on vajadusel võimalik suurendada fuajee arvelt, avades tagaseina moodustavad lükanduksed. Ilusa ilmaga on võimalik lahti teha ka fuajee sisehoovi avanevad uksed ning kasutada hooviterrassi. Aula sobib konverentside, seminaride, koolituste, aga ka kontsertide ja pidulikumate vastuvõttude korraldamiseks.

Võimla
Õlitatud puidust põrandaga võimla sobib sportlikeks üritusteks: palli- jm sportmängudeks, võistlusteks, perepäevadeks. Võimla suurus on 360 m2, võimla juurde kuulub 69m2 suurune jõusaal , võimalik on kombineerida spordisaali ja ujula kasutamist. Spordikompleksi kuulub neli saunaga pesemis- ja riietusruumi. Pakume võimalust rentida spordiinventari.

Ujula
4 rajaga 25 m pikk ujula sobib nii ujumiseks kui erinevateks veemängudeks. Basseini sügavus on madalamas otsas 90 cm ja sügavamas 130 cm. Spordikompleksi kuulub neli saunaga pesemis- ja riietusruumi. Ujulat on võimalik üürida ka rajakaupa.

Klassiruumid
Koolimajas on 37 klassiruumi mahutavusega 12-32 inimest. Ainekabinetid paiknevad esimesest kolmanda korruseni. Enamik klasse on varustatud televiisoriga, võimalik on sama (video-)programmi üheaegne vaatamine erinevates klassiruumides. Merevaatega klassiruumid sobivad suurepäraselt rühmatööde ning väiksemate arutelude läbiviimiseks.

Kaldauditoorium
164-kohaline kaldauditoorium asub koolimaja Vabaõhumuuseumi-poolses tiivas. Kaldauditooriumisse pääseb nii koolimaja peauksest kui staadionipoolses servas asuva eraldi sissekäigu kaudu, mis annab võimaluse igapäevamelust eralduda. Ruumis on võimalik kasutada riidehoidu ning esitlustehnikat, samuti tõlkekabiini.

Kohvik
Avatud planeeringuga kohvikus on 56 kohta. Kohvikus on võimalik korraldada nii kohvipause kui toitlustamist.

Söökla
Sööklas on 100 kohta, koos kohvikuga on korraga võimalik sooja sööki pakkuda kuni 150 inimesele.

Õppeköök
Õppeköögis mahub korraga toimetama kuni 16 inimest. Õppeköök sobib suurepäraselt esitluste, kursuste ja klubiliste ürituste läbiviimiseks. Regulaarselt toimuvad õppeköögis Rocca al Mare Kooli õpetajate ja lastevanemate gurmaanide klubi üritused, korraldatud on erinevate firmade koolitusi ja kliendipäevi. Juhendaja on võimalik leida RaM Koolist või väljastpoolt.

Hinnad
Hinnad sõltuvad konverentsi/seminari vm korraldatava ürituse mahust, osalejate arvust, soovitud teenuste (ruumide rent, toitlustus, korraldus jne) mahust ning keerukusest.

Hinnapakkumist palume küsida meiliaadressil Anu.Laanet [ät] ramkool.edu.ee või telefonil 6 507 800.

Meie koostööpartneriteks on firmad: Electrolux, Avison, Datel, 1K-Digital, Fazer, jne.