Õpetajad

Vaimustus

on õpetamise ja õppimise juures imeline ja väga tõhus koostisosa.

Vaimustus

tekitab huvi, sütitab, paneb kuulama ja kaasa mõtlema. Meie õpetajatest kiirgab ehedat vaimustust. Igaüks meist armastab oma ainevaldkonda. Õpetajate öeldu puudutab õpilasi ja tekitab neis uusi ideid. Samavõrd olulised ka õpetajate mõttepausid, mis annavad õpilastele võimaluse päris oma lahenduse leidmiseks. Õpilased õpivad õpetajatelt ja õpetajad õpilastelt.

Ikka vaimustusega!

Aet Raudsep

vanema kooliosa juhataja,
inglise keele õpetaja,
e-kooli administraator,
11A klassijuhataja

Aive Herja

inglise keele õpetaja

Alari Põllu

kehalise kasvatuse õpetaja

Amaia Ortega Goitia

hispaania keele õpetaja

Aneta Varts

kultuurikorraldaja,
huvitegevuse koordinaator,
8C klassijuhataja

Annely Helemäe

saksa keele õpetaja
8B klassijuhataja

Anni Kalm

emakeele õpetaja,
12C klassijuhataja

Anu Laanet

info-ja haldussekretär
4B abiklassijuhataja

Arlo Orlovski

muusikaõpetaja,
7B klassijuhataja,
KiVa tiimi liige

Ave Kokka

matemaatikaõpetaja,
loodusainete õpetaja,
10B klassijuhataja

Ave Tuhkur

muusikaõpetaja,
6C klassijuhataja

Cattre Hein

KiVa tiimi juht,
inimeseõpetuse ja matemaatika õpetaja,
11C klassijuhataja

Ele Riig

matemaatikaõpetaja,
6B klassijuhataja

Elle Penart

keemiaõpetaja

Eneken Moorlat

raamatupidaja
5B abiklassijuhataja

Enel Murakas

inglise keele sektsiooni juhataja,
inglise keele õpetaja,
keskmise kooliosa aine superviisor,
5A abiklassijuhataja

Ergo Aas

ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja,
10A klassijuhataja

Erki Lind

ajaloo- ja eesti keele õpetaja,
9A klassijuhataja

Eveli Torma

emakeele õpetaja

Galina Kärner

vene keele õpetaja

Gerli Anderson

1A klassiõpetaja

Getter Kallas

Hispaania õppekeskus,
noorema kooliosa iseõppe õpetaja

Grete Karu

1B klassiõpetaja

Hanna Renter

muusikaõpetaja

Hannes Tamjärv

Rocca al Mare Kooli AS
nõukogu esimees

Hans Bertrand Mugnier

prantsuse keele õpetaja

Heelika Kuning

juhiabi,
7A klassijuhataja

Helen Tiitus

10C klassijuhataja,
vene ja saksa keele õpetaja
uurimistöö aluste õpetaja
uurimistööde koordinaator

Helerin Lehtla

muusika sektsiooni juhataja,
muusikaõpetaja

Igor Ahmedov

inglise keele õpetaja

Ingrid Pärloja

noorema kooliosa juhataja,
4C abiklassijuhataja,
KiVa tiimi liige

Ingrid Tullus

spordiklubi juhataja,
ujumise ja kehalise kasvatuse õpetaja,
8C klassijuhataja,
fotograaf

Inna Iljasova

vene keele õpetaja

Irja Loorand

4B klassiõpetaja,
6A, 6B ja 6C loodusõpetuse õpetaja

Irmeli Juhanson

kehalise kasvatuse ja eelkooli õpetaja

Jaak Timpson

kehalise kasvatuse õpetaja,
12B klassijuhataja

Janika Kärk

võõrkeelte õppetooli juhataja,
B-ja C-keele sektsiooni juhataja,
saksa keele õpetaja,
uurimistöö alused õpetaja

Jason Grant

inglise keele õpetaja,
9C klassijuhataja

Kadi Asmer

vanematekogu ja loodusklassi projektijuht,
4A abiklassijuhataja

Kadri Ivanova

matemaatikaõpetaja,
5C abiklassijuhataja

Kaia Beres

4A klassiõpetaja

Kaie Mei

toiduõpetuse õpetaja,
6A klassijuhataja

Kairi Palusoo

inglise keele õpetaja,
2C abiklassijuhataja

Kaisa Kangur

toiduõpetuse õpetaja,
8A klassijuhataja

Kaisa Kolk

psühholoog,
1B abiklassijuhataja

Kaisa Lõhmus

inglise keele õpetaja

Kaja Altvee

keraamikaõpetaja

Karen Kuusk

eripedagoog

Karmen Palts

lastevanemate kooli juht

Katre Ojamets

2B klassiõpetaja

Katrin Mill

ise- ja tugiõppe koordinaator,
7C klassijuhataja,
1A abiklassijuhataja

Katrin Rääk

inglise keele õpetaja,
9C klassijuhataja

Katrin Rodi

pearaamatupidaja,
Rocca al Mare Kooli AS
juhatuse liige

Katrin Saareleht

kultuuri õppetooli juhataja,
sotsiaalainete sektsiooni juhataja,
ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja,
11B klassijuhataja

Katrin Visnapuu

8B klassijuhataja,
hispaania keele õpetaja

Kristel Einaste-Lukk

3A klassiõpetaja

Kristel Mäekask

loodusainete sektsiooni juht, bioloogia õpetaja, gümnaasiumi looduse suunajuht

Kristel Nuume

3C klassiõpetaja

Kristi Juuse

füüsikaõpetaja

Kristiina Laiv

5C klassiõpetaja,
õpiabiõpetaja,
KiVa tiimi liige

Kristina Rajando

käsitööõpetaja,
10C klassijuhataja

Küllike Jaama

kooliarst

Leila Roos

inglise keele õpetaja

Leila Vaigla

emakeele sektsiooni juhataja,
emakeele õpetaja,
12C klassijuhataja

Leini Kõrtsini

raamatukogu juhataja,
kodulehe haldur,
6B klassijuhataja

Liili Raava

logopeed

Liina Inno

bioloogia õpetaja

Liina Reichmann

keemiaõpetaja,
11B klassijuhataja

Liis Ots

emakeele õpetaja,
11C klassijuhataja

Liisa Kallam

kunsti- ja käsitööõpetaja

Liivi Brügel

kooliõde

Ly Reintam

6B eesti keele õpetaja,
abiõpetaja

Maarika Eha-Müller

personalijuht,
2A abiklassijuhataja

Mare Uritam

looduse- ja reaalainete õppetooli juhataja,
matemaatika sektsiooni juhataja,
matemaatikaõpetaja

Marek Nisuma

geograafia- ja riigikaitseõpetaja,
12A klassijuhataja

Margit Kariis

inglise keele õpetaja,
9B klassijuhataja

Margus Tänav

kunsti- ja kunstiajaloo õpetaja,
7A klassijuhataja

Mari Randmets

raamatukoguhoidja,
10A klassijuhataja

Mari Viik

puutööõpetaja,
12C klassijuhataja

Mariliis Kreintaal

RaM segakoori dirigent,
3C abiklassijuhataja

Marion Kärber

füüsika- ja matemaatikaõpetaja

Maris Kilmi

KuKäKo sektsiooni juhataja,
kunstiõpetaja,
7B klassijuhataja

Maris Tsine

1C klassiõpetaja

Matis Toome

seltskonnatantsu õpetaja

Meedi Neeme

enesearendamise kursuse (EAK) õpetaja

Merle Laasma

klassiõpetajate õppetooli juhataja
5B klassiõpetaja,
KiVa tiimi liige

Merlin Kizant

4C klassiõpetaja,
KiVa tiimi liige,
nuputamisringi õpetaja

Mikk Oad

haridustehnoloog,
2B abiklassijuhataja

Monika Gorkin

2A klassiõpetaja

Olga Klaser

vene keele õpetaja,
12B klassijuhataja

Peep Väljaste

haldusjuht,
11A klassijuhataja

Pille Kasuk

inglise keele õpetaja,
noorema kooliosa aine superviisor
9B klassijuhataja

Piret Hinrikus-Sage

rütmikaõpetaja

Priscila Portes de Oliveira

inglise keele õpetaja

Raimond Pääru

programmeerimisõpetaja, gümnaasiumi tehnikasuuna juht,
6A klassijuhataja

Reet Lainoja

5A klassiõpetaja,
matemaatikaõpetaja

Rein Rebane

direktor-emeeritus

Reine Kotkas

liikumise õppetooli juhataja,
kehalise kasvatuse õpetaja,
12A klassijuhataja

Rivo Raaper

IT juht,
10B klassijuhataja

Roel Pedanik

kehalise kasvatuse õpetaja,
7C abiklassijuhataja

Ronald Juurmaa

keskmise kooliosa juhataja
ajaloo- ja ühiskonnaõpetuseõpetaja,
8A klassijuhataja

Rutti Ojassoo

kehalise kasvatuse õpetaja
9A klassijuhataja

Sigrid Sõggel

3B klassiõpetaja

Siiri Vallimäe

psühholoog,
KiVa tiimi liige,
inimeseõpetuse õpetaja

Silja Pihelgas

loodusklassi projektijuht 1.-6. klass,
bioloogiaõpetaja

Sille Ojastu

muusikaõpetaja,
3B abiklassijuhataja

Sirje Külaviir

6C klassiõpetaja

Sirje Toomla

direktor

Sohvi Viik-Kalluste

puutööõpetaja

Steven-Karl Kõiv

spordinõustaja ja jõusaalitreener

Susanna Aija

prantsuse keele õpetaja,
1C abiklassijuhataja

Tiia Penjam

matemaatikaõpetaja

Tiia Veske

ujumise õpetaja

Tiina Kuuli

muusikaõpetaja

Tiina Põlendik

2. klasside ja 3C klassi kunstiõpetuse õpetaja,
muinasjuturingi ja eelkooli õpetaja,
3A abiklassijuhataja

Tiiu Maasik

2C klassiõpetaja

Toivo Lind

emakeele õpetaja

Urmas Tammiksaar

meistrimees

Urmas Viik

kunstiõpetaja

Lapsehooldus puhkusel

Aide Simson

eripedagoog (lapsepuhkusel)

Anneli Paat

infojuht, loodusklassi projektijuht 7.-12. klass (lapsepuhkusel)

Anniki Poll

klassiõpetaja (lapsepuhkusel)

Carolain Meri-Braunbrück

kooliõde (lapsepuhkusel)

Gätli Osi

hispaania ja inglise keele õpetaja (lapsepuhkusel)

Heleen Ladva

hispaania ja inglise keele õpetaja (lapsepuhkusel)

Helena Elme

prantsuse keele õpetaja (lapsepuhkusel)

Helis Oidekivi

emakeele ja kirjanduse õpetaja (lapsepuhkusel)

Kaialiisa Lääts

eripedagoog (lapsepuhkusel)

Katarina Papp

klassiõpetaja (lapsepuhkusel)

Kristina Riiel

loodusõpetuse õpetaja (lapsepuhkusel)

Piret Kersa

klassiõpetaja (lapsepuhkusel)