10. klass

Vastuvõtt Rocca al Mare Kooli 10. klassi 2024/2025. õppeaastaks
Kollane koolimaja mere ääres ootab varsti jälle hakkajaid ja õpihuvilisi gümnasiste. Kui soovid lisaks õppimisele lüüa kaasa kirevas koolielus ja avastada endas uusi tahke, kandideeri 10. klassi õpilaseks. Pakume oma õpilastele laiapõhjalist gümnaasiumiharidust. RaM Kooli gümnaasiumiosa õpilane saab aimu nii rahatarkusest kui ka inimeseks olemise ja enese arendamise võimalustest, osaleda koos õpingukaaslastega loodusklassis ning valida talle huvipakkuvaid kursuseid 40 valikaine seast. Lisaks pakume gümnasistidele võimaluse õppida kolmandat võõrkeelt, proovida kätt laboris või tehnikavaldkonnas, vaadata sügavamalt sisse kultuuri- ja kunstivaldkonda või mõtestada ühiskonna toimimist. Täiendavate kursuste loetelu leiad SIIT.
Avalduste vastuvõtt Rocca al Mare Kooli 10. klassi on avatud 1.–28. veebruarini. Kandideerimiseks tuleb kõigil soovijatel esitada taotlus Arno keskkonnas (https://piksel.ee/arno/ramkool/).
Vastuvõtuprotsessi osadeks on tutvumine kandidaadi õpitulemuste ja hoiakutega õppimisse, vestlus ning akadeemiline test.