Üritused

ÕPETAJATE TÄNUÕHTU
Arengufondi eesmärk on toetada arengut, sealhulgas õpetajate arengut ja koostööd. Me usume, et meie kooli õpetajad on parimad. Igal aastal õpetajate päeval toimub “ÕPETAJATE TÄNUÕHTU”, et anda meie õpetajatele kerge lisamotivatsioon just alanud õppeaastaks. 2023/24 õppeaasta tänuõhtu toimus 6. oktoobril 2023.

Loe edasi

GURMEEÕHTUSÖÖK

Rocca al Mare Kooli Arengufond on korraldanud oma kogukonna liikmetele juba 11 korda heategevuslikku Gurmeeõhtusööki – kõigile, kes on meile olulised ja kellele on oluline Rocca al Mare Kool. Gurmeeõhtu tulu suuname koolikeskkonna parendamise projektide toetuseks.

2023/24 õppeaasta Gurmeeõhtusöök toimus 15. märtsil 2024 koolimajas. Ürituse tulu läheb sel aastal jõusaali uuendamise projekti.

Vaata eelmiste aastate ürituse pilte SIIN (2023) ja SIIN (2024)

Projekti toetamiseks vaata SIIA.

Loe edasi

KEVADFESTIVAL

Meie kooli kogukonda ühendav suur pidu – Kevadfestival, toimub 5. mail 2024. Võta kaasa oma pere ja sõbrad ning tule veeda üks tore kevadpäev koolipere seltsis. Kooliõue täidavad muusika, sport, tants, maitsev toit, hea tuju ja suurepärane seltskond.

Täpsem info ürituse kohta SIIN.

Eelmise aasta ürituse pilte SIIN.
Projekti toetamiseks vaata SIIA.

Tutvu privaatsustingimustega siit.