Üritused

RaM ÕPPIMA KUTSUV KOOLIRUUM
“Unistused muudavad maailma“ on olnud algusest peale RaM Kooli moto. Rõõm on tõdeda, et see pole enam ammu üksnes ilus mõte, vaid meie armsas koolimajas juba korduvalt tõestatud – nad päriselt muudavadki! RaM Kool soovis leida sisekujunduslikku lahendust, kus üldalad on efektiivselt kasutatavad õpikohtadena. Uue sisekujundusliku lahendusega luuakse alad, kus igal lapsel on võimalik leida oma koht.

Koolimaja, mis oli algselt mõeldud 24-le klassikomplektile, on jäänud 36-le klassikomplektile väikseks. Kõiki majas olevaid koridore ja klasside ees olevaid ruume saame edasipidi kasutada õpiruumidena.

Loe edasi

ÕPETAJATE TÄNUÕHTU
Arengufondi eesmärk on toetada arengut, sealhulgas õpetajate arengut ja koostööd. Me usume, et meie kooli õpetajad on parimad. Igal aastal õpetajate päeval toimub “ÕPETAJATE TÄNUÕHTU”, et anda meie õpetajatele kerge lisamotivatsioon just alanud õppeaastaks.

Loe edasi

GURMEEÕHTUSÖÖK

Rocca al Mare Kooli Arengufond korraldab oma kogukonna liikmetele juba 10. korda heategevusliku gurmeeõhtusöögi – kõigile, kes on meile olulised ja kellele on oluline Rocca al Mare Kool. Gurmeeõhtu tulu suuname koolikeskkonna parendamise projektide toetuseks.

2022/23 õppeaastal toetame Õppima Kutsuva Kooliruumi projekti II etappi.

Selle õppeaasta gurmeeõhtusöök toimub 10. märtsil 2023 kell 19 koolimajas.
Tutvu üritusega siin.

Loe edasi

KEVADFESTIVAL
Traditsiooniline Roheline Muru ning Kevadkontsert on läbinud uuenduskuuri ning kahe sündmuse sümbioosina on sündimas meie kooli kogukonda ühendav suur pidu – Kevadfestival, mis toimub 7. mail 2023. Võta kaasa oma pere ja sõbrad ning tule veeda üks tore kevadpäev koolipere seltsis.
Tutvu üritusega siin.

Loe edasi

Tutvu privaatsustingimustega siit.