Vilistlaskogu

Rocca al Mare Kooli Vilistlaskogu (RaM Vilistlaskogu) on 2020. aastal asutatud vilistlasi ühendav organisatsioon, mille aktiivgrupi moodustavad 15 vilistlast erinevatest kooli lendudest.

RaM Vilistlaskogu MISSIOON on viia ellu ja toetada maailma paremaks muutvaid unistusi. Soovime motiveerida praeguseid vilistlasi ja inspireerida ning innustada tulevasi vilistlasi tegema sama.

RaM Vilistlaskogu VISIOON on aidata ühendada ja arendada kooli kogukonda läbi positiivse, eestvedava ja vabatahtlikkust propageeriva tegevuse.

Millega vilistlaskogu tegeleb?
Asutamisest alates oleme aktiivselt tegelenud vilistlaste kontaktibaasi loomisega, eesmärgiga nendega aktiivselt sidet hoida ja vilistlasi läbi suunatud päringute erinevatesse RaM Kooli ettevõtmistesse kaasata.

Kes on täna Rocca al Mare Kooli Vilistlaskogu liikmed?

V lend Nelli Kerde
VI lend Liisa Kangust-Vaikjärv, Jörgen Vaikjärv
VII lend Liisabell Naarits
IX lend Helena Elme, Kristiina Truuverk
XII lend Martin Meesit
XIV lend Aneta Varts, Rain Koort

Kes on oodatud vilistlaskoguga liituma?
Vilistlaskoguga võivad liituda ja selle tegevustesse panustada kõik RaM Kooli vilistlased. Oodatud on kõik, kellel energiat, aega ja soovi panustada RaM Kooli kogukonda, vilistlaskonda ning vilistlaskogu arendamisse. Uute liikmete vastuvõtt toimub iga aasta sügisel.

Kuidas vilistlaskoguga suhelda?
vilistlased@ramkool.edu.ee
https://www.facebook.com/RaM.Kooli.vilistlased
https://ramvilistlased.raklet.com


Warning: Uninitialized string offset 0 in /data01/virt27545/domeenid/www.ramkool.edu.ee/htdocs/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738