Valge klaveri kultuuriminutid

Meenutab emakeele ja kirjanduse õpetaja Toivo Lind:

Alles see oli, kui me kümme aastat tagasi oma kooli valgusküllasesse aulasse astusime ja kaunist valget tiibklaverit imetlesime. Nüüd on aastad oma töö teinud,Valge Klaveri  kohal näeme uut Musta Klaverit. Ja tõsi ta on: kahte väärikat pilli aulasse paraku ei mahuta. Mida teha? Jätta instrumentide kuningas kasutuna seisma?! Ei! Nii tulidki kooliinimesed 2010. aasta augustikuus kokku, valutasid klaveri pärast südant ja leidsid, et  flüügel emeritus saaks ja peaks meid edaspidigi oma olemasoluga õnnestama. Mõte sünnitas mõtte, idee toetas ideed – ja tänaseks päevaks on tegugi juba reaalsuseks saanud. Ootame teid igal neljapäeval kell 13.20 Valge Klaveri juurde  koos meiega kaunist hetke püüdma!

Valge klaveri kultuuriminutid

kujutavad endast vaba lava, kuhu on oodatud üles astuma kooli õpetajad, õpilased, lapsevanemad ja sõbrad  – teisisõnu kõik head inimesed, kes soovivad kooliperele kinkida hetke väljastpoolt argirutiini.
Hetke sisu on vaba  – olgu see muusika, sõna, häppening või tants! Oled üksi või mitmekesi, soovid kedagi kooli külla kutsuda või oma koolipere seast esinema õhutada – palun ole julge ja anna endast märku! Astu läbi kultuuri õppetoolist ja lepime kokku konkreetse neljapäeva, Sinu Hetke!

Ja mis on tähtis – kõik senised esinejad on kiitnud kultuuriminutite väga head publikut!

Tehkem siis oma vaimne tiivasirutus tiibklaveri tiivasahina saatel!