Stipendiumid

Annetused kooli Sihtasutuse stipendiumifondi
RaM Kooli asutajate üheks ideaaliks on alati olnud avatus, seda mitmes mõttes. Üks avatuse tahkudest on kooli kättesaadavus teadmishimulistele arenguvõimelistele lastele ning ootamatult halvenenud pere majanduslikud võimalused ei tohi kooliskäimisele takistuseks saada. Sellest lähtuvalt oleme loonud Rocca al Mare Kooli Sihtasutuse juurde stipendiumifondi, mis ootab annetusi inimestelt ja organisatsioonidelt, kes meie ideaale jagavad.
Stipendiumifondi saab maksuvaba annetuse teha Rocca al Mare Kooli Sihtasutuse arvele nr EE402200221014016801 Swedbank’is, märksõnaga „Stipendium“.

Stipendiumi saamise tingimused
Stipendiumifondist toetame võimalusel oma kooli õpilasi, kes seda kõige rohkem vajavad ning stipendiumi saamise põhitingimus on majanduslik põhjendatus. Lisatingimuseks stipendiumi taotlemisel on õpilase õpiedukus, kohusetundlik suhtumine õppetöösse ja hea käitumine. Stipendiumikomisjon ei vaata läbi stipendiumi taotlusi õpilastelt, kellel taotluse esitamise hetkel on õpivõlgnevusi st puuduvaid või puudulikke perioodihindeid. Kooli kodukorra rikkumisel, õpi- või õppemaksu võlgnevuste tekkimisel on Sihtasutusel õigus katkestada stipendiumi maksmine enne määratud tähtaja lõppu.

Stipendiumi taotlemine
Õpilase vanem(ad) esitavad avalduse Rocca al Mare Kooli Sihtasutusele stipendiumi saamiseks. Avalduse vormi saab kooli juhiabi käest, kirjutades heelika.kuning@ramkool.edu.ee.
Avaldusele lisatakse koopiad pere kahe viimase aasta tuludeklaratsioonidest (sobib salvestatud dokument e-maksuametist). Avalduse esitamise lõpptähtaeg on 30. aprill.
Dokumendid märkega “Stipendium” palume saata Rocca al Mare Kooli Sihtasutusele sihtasutus@ramkool.edu.ee.
Sihtasutuse stipendiumikomisjon vaatab taotlused läbi ja annab oma otsusest teada kirjalikult maikuu jooksul. Kui stipendiumifondi laekumised võimaldavad, antakse stipendium üheks õppeaastaks. Stipendium võib katta kogu õppemaksu või osa sellest vastavalt pere vajadustele ja sihtasutuse võimalustele.