Konsultatsioonid

Loodusainete konsultatsioonid:

Füüsika Kristi Juuse esmaspäeval ja kolmapäeval eelneval kokkuleppel õpetajaga
Geograafia Marek Nisuma õpetajaga kokkuleppel
Keemia Elle Penart esmaspäeval, teisipäeval või kolmapäeval, kokkuleppel õpetajaga
Keemia Liina Reichmann teisipäev 16-16:45 eelneval kokkuleppel õpetajaga
Bioloogia Kristel Mäekask teisipäev-neljapäev, eelneval kokkuleppel õpetajaga
Bioloogia Silja Pihelgas õpetajaga kokkuleppel
Bioloogia Liina Inno õpetajaga kokkuleppel
Matemaatika/Füüsika/Keemia Ave Kokka esmaspäeval- neljapäeval kokkuleppel õpetajaga
Loodusõpetus Irja Loorand esmaspäevast reedeni 8:15-8:55 ruumis B13 eelneval kokkuleppel õpetajaga
Matemaatika Tiia Penjam kolmapäeval ja neljapäeval kell 8.15 (etteteatamisega hiljemalt eelmisel õhtul)
Matemaatika Mare Uritam teisipäeval, kolmapäeval või neljapäeval, eelneval kokkuleppel õpetajaga
Keemia Liina Reichmann teisipäeval-kolmapäeval kokkuleppel õpetajaga
Matemaatika Ave Kokka kolmapäev alates 16.00 eelneval kokkuleppel õpetajaga C22
Matemaatika Ele Riig esmaspäeval kl 15.00 – 15.45 eelneval kokkuleppel õpetajaga
Matemaatika Kadri Ivanova esmaspäeval 8:15-8:55
Matemaatika Reet Lainoja 7. klass teisipäeviti 8.15 ruumis H21 eelneval kokkuleppel; 5. klass neljapäeviti 8.15 ruumis H21 eelneval kokkuleppel.
Matemaatika Raimond Pääru teisipäeval alates kell 16.00 eelneval kokkuleppel õpetajaga
Digipädevuste baaskursus, programmeerimine Mikk Oad kolmapäeval eelneval kokkuleppel õpetajaga
Matemaatika/füüsika Marion Kärber teisipäeval ja neljapäeval kell 8:15-8:55 eelneval kokkuleppel õpetajaga
Matemaatika Cattre Hein kolmapäeval eelneval kokkuleppel õpetajaga
Matemaatika Sirje Külaviir kokkuleppel õpetajaga

Võõrkeelte õppetooli konsultatsioonid:

BC keelte konsultatsiooniajad

Vene keel
Olga Klaser neljapäeviti kell 16.05 – 17.05 eelneval kokkuleppel õpetajaga
Galina Kärner esmaspäevast reedeni eelneval kokkuleppel õpetajaga
Inna Iljasova esmaspäevast reedeni eelneval kokkuleppel õpetajaga
Helen Tiitus esmaspäevast reedeni eelneval kokkuleppel õpetajaga

Saksa keel
Annely Helemäe esmaspäevast reedeni eelneval kokkuleppel õpetajaga
Janika Kärk esmaspäevast reedeni eelneval kokkuleppel õpetajaga

Prantsuse keel
Susanna Aija esmaspäevast reedeni eelneval kokkuleppel õpetajaga
Hans Mugnier esmaspäevast reedeni eelneval kokkuleppel õpetajaga

Hispaania keel
Katrin Visnapuu esmaspäevast reedeni eelneval kokkuleppel õpetajaga
Amaia Goitia Ortez esmaspäevast reedeni eelneval kokkuleppel õpetajaga

 

Inglise keele konsultatsiooniajad

Aet Raudsep alati eelneval kokkuleppel õpetajaga: kolmapäev 16:05, teisipäev/neljapäev 8:05 – 8:50
Margit Kariis teisipäev 8:15-8:55, neljapäev 8:15-8:55 alati eelneval kokkuleppel
Pille Kasuk kokkuleppel õpetajaga, neljapäev 8:15-09:00
Kairi Palusoo kokkuleppel õpetajaga teisipäev kell 8.10 – 8.55
Enel Murakas teisipäev 8:15-8:55, kolmapäev 8:15-8:55 alati eelneval kokkuleppel
Aive Herja kokkuleppel õpetajaga, reede 14:30-15:30
Jason Grant esmaspäeviti 15.15, kokkuleppel õpetajaga
Leila Roos kokkuleppel õpetajaga
Katrin Rääk kokkuleppel õpetajaga, neljapäev 8:15-09:00
Kaisa Lõhmus esmaspäev 15:15 – 16:00, kokkuleppel õpetajaga
Priscila Portes de Oliveira kokkuleppel õpetajaga, kolmapäev 8:00-8:45
Igor Ahmedov kokkuleppel õpetajaga, neljapäev 8:00-8:45

Kultuuri õppetooli konsultatsioonid:

Inimeseõpetus
Siiri Vallimäe kokkuleppel õpetajaga
Cattre Hein esmaspäeviti 8.00-8.45 (C32)

Ajalugu, ühiskonnaõpetus
Ergo Aas teisipäeviti 15.15-16, eelneval kokkuleppel õpetajaga
Katrin Saareleht kolmapäeviti 8.15-8.55 eelneval kokkuleppel õpetajaga
Ronald Juurmaa neljapäeviti 15.15-16, eelneval kokkuleppel õpetajaga
Erki Lind esmaspäeviti 15.15-16, eelneval kokkuleppel õpetajaga

Eesti keel ja kirjandus
Toivo Lind esmaspäev kell 15.00-16.00. Aeg tuleb õpetajaga eelnevalt kooskõlastada
Anni Kalm neljapäev kell 15.15 – 16.00. Aeg tuleb õpetajaga eelnevalt kooskõlastada
Liis Ots teisipäev kell 14.00-15.00. Aeg tuleb õpetajaga eelnevalt kooskõlastada
Eveli Torma reede kell 13.35 – 15.00. Aeg tuleb õpetajaga eelnevalt kooskõlastada
Leila Vaigla neljapäev kell 15.00 – 16.00. Aeg tuleb õpetajaga eelnevalt kooskõlastada
Ly Reintam kokkuleppel õpetajaga

Muusikaõpetus
Tiina Kuuli kolmapäev 15.15-16.00
Hanna Renter esmaspäevast reedeni eelneval kokkuleppel õpetajaga
Arlo Orlovski esmaspäevast reedeni eelneval kokkuleppel õpetajaga
Ave Tuhkur teisipäev 14.25-15.10
Sille Ojastu teisipäev 14.25-15.10

Noorema kooliosa konsultatsioonid:

1.-3. klass
Maris Tsine
kokkuleppel õpetajaga
Gerli Anderson kokkuleppel õpetajaga
Grete Karu kokkuleppel õpetajaga
Monika Gorkin kokkuleppel õpetajaga
Tiiu Maasik kokkuleppel õpetajaga
Katre Ojamets kokkuleppel õpetajaga
Kristel Einaste-Lukk kokkuleppel õpetajaga
Kristel Nuume kokkuleppel õpetajaga
Sigrid Sõggel kokkuleppel õpetajaga

4. klass
Kaia Beres
esmaspäev kell 14.20 (ruumis B32)
Merlin Kizant kokkuleppel õpetajaga
Irja Loorand tüdrukutele kolmapäeval 9:00-9:40, poistele reedel 9:00-9:40 ruumis B13

5. klass
Merle Laasma
neljapäeval 8.20 kokkuleppel õpetajaga (ruumis B22)
Kristiina Laiv teisipäev 8.20 (kokkuleppel õpetajaga – H22a)
Reet Lainoja neljapäeviti 8.15 ruumis H21 eelneval kokkuleppel
Ly Reintam kokkuleppel õpetajaga