Vastuvõtt

2016/2017 õppeaastaks on enamus meie eelkooli kohtadest komplekteeritud. Mõne üksiku vaba koha olemasolu vaatamiseks või ootenimekirjaga liitumiseks, olete palutud täitma meie registreerimisankeeti alljärgneval lingil.

EELKOOL 6-7aastased:  http://wheel.1kdigital.com/ram/eelkool1617

2017/2018 õppeaasta vastuvõttu alustame märtsikuu lõpus. Oma eelkooli-, RaM Veskimöldre lasteaia ja õpetajate peredele algab registreerimine nädal varem enne ametlikku registreerimise algust. Rühmade komplekteerimisel lähtume registreerimise järjekorrast, laste vanusest, samuti ka lapsevanemate ajalistest eelistustest ning soovist, et õed-vennad ja sõbrad saaksid olla ühes rühmas. Registreerimiseks on vaja täita meie kodulehel olev ankeet. Registreerimine kestab vabade kohtade olemasoluni.

Koha rühmas tagab ühe kuu ettemaks. Ettemaks ei kuulu tagastamisele alates 25. augustist. Ühe kuu jooksul peale registreerimist  saadetakse Teile arve, mis tuleb tasuda 10 päeva jooksul. Eelkooli juhatajal on õigus vajadusel rühmi ümber paigutada või kokku tõsta.

Lapse vanust arvestame 2017 aasta septembrikuu seisuga.

Täpsem info eelkool@ramkool.edu.ee või telefonil 6507842.