Eelkool 6-7a

Armas eelkooli laps!

15.- 20. maini on meie nädala teemaks “LOOMAAED”.

Sel nädalal on meil kavas ekskursioon loomaaeda. Ole pai ja pane juba kooli tulles selga mugavad, kuid kindlasti ilmastikule vastavad riided ning jalga pane kindlasti mugavad jalanõud, sest kõndimist tuleb meil omajagu. Kooli tulles võta kaasa üks väike kotike, kuhu saaksime panna kooli söökla poolt meile kaasa antava toidumoona. Kui soovid võid võtta lisaks ka väikese pudelikese vett janu kustutamiseks. Piletid loomaaeda tulevad kooli poolt.

Järgmisel nädalal, 22.- 27. mail, ootame kõiki  lapsi ja nende peresid selle õppeaasta viimastesse LÕPUTUNDIDESSE. Laulame, tantsime,  mõtiskleme, jagame tunnistusi, sööme head ja paremat ning naudime vahvat seltskonda.  Täpsem info oma õpetajalt!

Ja siis kõik koos SUVEVAHEAJALE!!! 🙂

Sind oodates,

õpetajad Margit, Seige, Irmeli, Karmen, Mairis, Ly, Piia, Sirle ja Ingrid

“Kõik suured inimesed on alguses olnud lapsed, kuid vähesed neist mäletavad seda. /——-/ Suured inimesed ei saa kunagi mitte millestki aru ja lapsed peavad neile tüdimuseni ikka ja jälle kõike selgitama.“ (“Väike prints”, 1943)

2016/2017 õppeaastal alustab Rocca al Mare Kooli eelkool juba oma seitsmeteistkümnendat tegutsemisaastat. Selle aja jooksul on meie juures kooliminemise tarkust ja –julgust kogunud tuhanded särasilmsed ning uudishimulikud poisid ja tüdrukud. Püüame enda poolt anda kõik, et väikene inimene tunneks ennast kooliteele astudes kindlalt ja turvaliselt. Tunnis mängime, õpime ja avastame nii, et laps naudiks koolis käimist ja läheks esimesse klassi teadmisega, et ta saab kõigega hakkama.

Meie eelkooli õpetajad on seisukohal, et lapse arengu põhikeskkonnaks on kodu. Kooli ülesanne on toetada kodu ja olla partneriks perele. Hea koostöö lapsevanematega on aluseks laste kohanemisele ja heaolu ning turvatunde tekkimisele koolis. Seega on meie põhieesmärgiks koos teiega, armsad vanemad, kasvatada ja arendada iga last vastavalt just tema individuaalsetele võimetele ning seeläbi saavutada parim tulemus.

Täpsem info eelkool@ramkool.edu.ee või telefonil 6507842.