Mängukool 4-5a

Kallis mängukoolilaps, Sind ootavad kooli õpetajad Marit ja Piia.

TEEMAD
4.-10. märts PUDI – PADI
11.-17. märts SUURED SARVED
18.-24. märts PESAKOND
25.-31. märts KRÕBISEV KOLL
1.-7. aprill PAHUPIDI PÄEV
8.-14. aprill KLEEPUV KEEL
15.-21. aprill PIKAD KOIVAD
22.-28. aprill KEVADVAHEAEG

MMMMM

2024/2025 õppeaastal ootame mängukooli lapsi, kes on sündinud oktoober 2019 – september 2020.

Registreerimisega uueks õppeaastaks alustame 30. märtsil.

mmmmm

Rühmade komplekteerimisel lähtume registreerimise järjekorrast, laste vanusest, samuti ka lapsevanemate ajalistest eelistustest ning soovist, et õed-vennad ja sõbrad saaksid olla ühes rühmas. Registreerimiseks on vaja täita ANKEET.  Registreerimine kestab vabade kohtade olemasoluni.

Kui Teile sobivas rühmas ei ole vaba kohta, saate panna oma lapse ootenimekirja. Kui keegi loobub kohast, võtame ühendust ootenimekirjas olevate peredega.

Koha rühmas tagab ühe kuu ettemaks. Ettemaks ei kuulu tagastamisele alates 20. augustist. Ühe kuu jooksul peale registreerimist saadetakse Teile arve, mis tuleb tasuda 10 päeva jooksul. Eelkooli juhatajal on õigus vajadusel rühmi ümber paigutada või kokku tõsta.

Tunnid toimuvad eelkooli majas aadressil, Lesta 14.
Täpsem info eelkool@ramkool.edu.ee