Beebikoolist

Ootame beebikooli lapsi koos ema või isaga alates 5-ndast elukuust. See on koht, kus nii lapsevanem kui laps saavad uusi ideid, tegutsemisjulgust, teistega suhelda ja kogemusi vahetada. Lapsed jagunevad erinevatesse rühmadesse vastavalt vanusele, et tagada eakohased tegevused.

Beebikool toimub üks kord nädalas tund aega. Esimesed pool tundi laulame, liigume ja mängime erinevaid lastepille. Repertuaaris on vanemad ja uuemad rahvalaulud, lastelaulud jne. Mängime sõrme- ja hüpitusmänge. Tantsime, kuulame palju muusikat ning mängime ka ise erineva kõlaga lastepille. Võimlemine kuulub laulu ja muusika juurde. Teine pool tunnist meisterdame. Julgustame lapsi proovima erinevaid meisterdamisvahendeid ja – tehnikaid. Pliiatsid, värvid, plastiliin ja isegi käärid saavad tundide käigus tuttavaks ja heaks sõbrakski.

Muidugi jääb aega ka suhtlemiseks ja mängimiseks teiste omaealistega. Tunni lõpetame mõne rahuliku laulu või muusikapalaga. Rühmas on kuni 10 last koos ema või isaga.

Kaks korda aastas saavad lapsed tunnistuse õpetajapoolse tagasiside ja märkamistega. Jõulutund ja õppeaasta lõputund toimuvad ühiselt terve perega.

Toredate kohtumisteni!

Täpsem info piia.varav@ramkool.edu.ee