Eelkool 6-7a

Kallis eelkoolilaps, Sind ootavad kooli õpetajad Heliis, Irmeli, Margit, Marit ja Seige ja Silja

TEEMAD
8.-14. jaanuar TALV LOODUSES
15.-21. jaanuar TALVELÕBUD
22.-28. jaanuar MINU TUNDED
29. jaanuar – 4. veebruar MINU NÄDAL
5.-11. veebruar AASTARING
12.-18. veebruar REISIMINE
19.-23. veebruar EESTIMAA
24. veebruar – 3. märts VAHEAEG

mmmmmmm

2023/2024 õppeaastal ootame eelkooli lapsi, kes on sündinud oktoober 2015 – september 2017.

Rühmade komplekteerimisel lähtume registreerimise järjekorrast, laste vanusest, samuti ka lapsevanemate ajalistest eelistustest ning soovist, et õed-vennad ja sõbrad saaksid olla ühes rühmas. Registreerimiseks on vaja täita ANKEET .  Registreerimine kestab vabade kohtade olemasoluni.

Kui Teile sobivas rühmas ei ole vaba kohta, saate panna oma lapse ootenimekirja. Kui keegi loobub kohast, võtame ühendust ootenimekirjas olevate peredega.

Koha rühmas tagab ühe kuu ettemaks. Ettemaks ei kuulu tagastamisele alates 20. augustist. Ühe kuu jooksul peale registreerimist saadetakse Teile arve, mis tuleb tasuda 10 päeva jooksul. Eelkooli juhatajal on õigus vajadusel rühmi ümber paigutada või kokku tõsta.

“Kõik suured inimesed on alguses olnud lapsed, kuid vähesed neist mäletavad seda. /——-/ Suured inimesed ei saa kunagi mitte millestki aru ja lapsed peavad neile tüdimuseni ikka ja jälle kõike selgitama.“ (“Väike prints”, 1943)

2023/2024 õppeaastal alustab Rocca al Mare Kooli eelkool juba oma kahekümne neljandat tegutsemisaastat. Selle aja jooksul on meie juures kooliminemise tarkust ja –julgust kogunud tuhanded särasilmsed ning uudishimulikud poisid ja tüdrukud. Püüame enda poolt anda kõik, et väikene inimene tunneks ennast kooliteele astudes kindlalt ja turvaliselt. Tunnis mängime, õpime ja avastame nii, et laps naudiks koolis käimist ja läheks esimesse klassi teadmisega, et ta saab kõigega hakkama.

Meie eelkooli õpetajad on seisukohal, et lapse arengu põhikeskkonnaks on kodu. Kooli ülesanne on toetada kodu ja olla partneriks perele. Hea koostöö lapsevanematega on aluseks laste kohanemisele ja heaolu ning turvatunde tekkimisele koolis. Seega on meie põhieesmärgiks koos teiega, armsad vanemad, kasvatada ja arendada iga last vastavalt just tema individuaalsetele võimetele ning seeläbi saavutada parim tulemus.

Täpsem info eelkool@ramkool.edu.ee