Ringid

Õpetaja Tiina Põlendik
Esmaspäeviti kell 13.45-15.15
40 eurot kuus

Muinasjutt on lapsele abiks enese ja maailma mõistmisel. Äärmuslik inetus ja taevalik kaunidus vastanduvad nagu hea ja kurja igavene võitlus. Kõik see äratab lapses hulgaliselt kujutluspilte.
Meie tund saab koosnema ühisest muinasjutu kuulamisest ja jutu poolt äratatu paberile maalimisest-joonistamisest, savisse voolimisest, meisterdamisest ja miks mitte vahel ka ise muinasjutu mängimisest.
Muinasjutu-kunstiring alustab oma tegevust septembri teisest poolest.

Avastan ja katsetan
Õpetajad Irmeli Juhanson ja Marit Zavatski
35 eurot kuus

1. rühm neljapäeviti kell 8.45- 9.30
2. rühm reedeti kell 8.45- 9.30
Avastades ja katsetades õpib laps kõige kiiremini maailma tundma. Selles ringis püstitame iga nädal uue probleemi, millele katset tehes vastust otsime. Mängime valgusega, segame kokku erinevaid aineid, uurime maailma läbi luubi, vaatame mikroskoopi, ….
Avastan ja katsetan ring alustab oma tegevust septembri teisest poolest.

Inglise keel
Õpetaja Margit Mettig
35 eurot kuus

1. rühm esmaspäeviti 8.45-9.30
2. rühm teisipäeviti 8.45- 9.30
Kutsume lapsi õppima inglise keelt! Meie tunnid on mängulised ja asjalikud. Teemad on huvitavad ning valitud igapäevaelust. Mängulise tegevuse kaudu muudame keeleõppe lapsele köitvaks ja lõbusaks. Nii jäävad uued sõnad, laulud ja luuletused märkamatult meelde. Kuna muusika loob hea meeleolu, siis on igas tunnis paar toredat laulu, mis aitavad korrata õpitud sõnu. Kasutame rohkesti pilte, raamatuid, mänguasju jpt. Kõige selle käigus omandab laps inglise keele hääldusalused, küllaltki suure sõnavara, oskuse moodustada lauseid, aru saada lihtsamast kõnest. Grupi suuruseks on maksimaalselt 12 last.
Inglise keele rühmad alustavad oma tegevust septembri teisest poolest.

Täpsem info eelkool@ramkool.edu.ee või telefonil 6507842.