Õpetajad

Ingrid Pärloja

tel: 56847200
ingrid.parloja@ramkool.edu.ee

eelkooli-ja noorema kooliosa juhataja

Margit Mettig

tel: 56847200
margit.mettig@ramkool.edu.ee

eelkooli sektsiooni juhataja,
eelkooli õpetaja, inglise keele ringi juhendaja

Seige Kuuskvere

tel: 56847200
seige.kuuskvere@ramkool.edu.ee

eelkooli õpetaja ja väikekooli õpetaja

Irmeli Juhanson

tel: 56847200
irmeli.juhanson@ramkool.edu.ee

eelkooli õpetaja, teadusringi juhendaja, 1. klassi kehalise kasvatuse õpetaja

Marit Zavatski

tel: 56847200
marit.zavatski@ramkool.edu.ee

eelkooli õpetaja, väikekooli õpetaja, teadusringi juhendaja

Piia Värav

tel: 56847200
piia.varav@ramkool.edu.ee

rütmikaõpetaja, beebikooli õpetaja,
mängukooli õpetaja

Tiina Põlendik

tel: 56847200
tiina.polendik@ramkool.edu.ee

väikekooli õpetaja,
muinasjutu-kunstiringi juhendaja, 1. ja 3. klassi kunstiõpetaja

Sirle Liiv- Kose

tel: 57560012
sirle.liiv-kose@ramkool.edu.ee

eelkooli õpetaja

Reet Nurmsalu

tel: 57560013
reet.nurmsalu@ramlasteaed.ee

põnnikooli õpetaja, beebikooli õpetaja

Jane Metsis

tel: 57560012
jane.metsis@ramlasteaed.ee

eelkooli õpetaja

Silja Alumets

tel: 57560013
silja.alumets@ramlasteaed.ee

väikekooli õpetaja

Helena Anga

tel: 56847200
helena.ankga@ramkool.edu.ee

põnnikooli õpetaja