Õpetajad

Ingrid Pärloja

tel: 6 507 842
ingrid.parloja@ramkool.edu.ee

eelkooli-ja noorema kooliosa juhataja

Margit Mettig

tel: 6 507 842
margit.mettig@ramkool.edu.ee

eelkooli sektsiooni juhataja,
eelkooli õpetaja, inglise keele ringi juhendaja

Seige Kuuskvere

tel: 6 507 842
seige.kuuskvere@ramkool.edu.ee

eelkooli õpetaja ja väikekooli õpetaja

Irmeli Juhanson

tel: 6 507 842
irmeli.juhanson@ramkool.edu.ee

eelkooli õpetaja, 1. klassi kehalise kasvatuse õpetaja

Ly Reintam

tel: 6 507 815
ly.reintam@ramkool.edu.ee

eelkooli õpetaja, Roostiku kooli õpetaja

Marit Zavatski

tel: 6 507 842
marit.zavatski@ramkool.edu.ee

eelkooli õpetaja, teadusringi juhendaja

Piia Värav

tel: 6 507 842
piia.varav@ramkool.edu.ee

rütmikaõpetaja, beebikooli õpetaja,
mängukooli õpetaja

Tiina Põlendik

tel: 6 507 842
tiina.polendik@ramkool.edu.ee

väikekooli õpetaja,
muinasjutu-kunstiringi juhendaja, 1. ja 3. klassi kunstiõpetaja

Sirle Liiv- Kose

tel: 6 588 980
sirle.liiv-kose@ramkool.edu.ee

eelkooli õpetaja
väikekooli õpetaja, mängukooli õpetaja, põnnikooli õpetaja,

Kertu Karme Õismaa

tel: 6 507 842
kertu-karme.oismaa@ramkool.edu.ee

eelkooli õpetaja, väikekooli õpetaja,
mängukooli õpetaja

Karmen Karp

tel: 6 507 842
karmen.karp@ramkool.edu.ee

eelkooli õpetaja

Mairis Perk

tel: 6 588 980
mairis.perk@ramkool.edu.ee

väikekooli õpetaja

Piret Hansen

tel: 6 588 980

rütmikaõpetaja, muusikaõpetaja

Tiia Veske

tel: 6 507 821
tiia.veske@ramkool.edu.ee

ujumise õpetaja

Ingrid Tullus

tel: 6 507 821
ingrid.tullus@ramkool.edu.ee

ujumise õpetaja