Õpetajad

Ingrid Pärloja

tel: 6 507 842
ingrid.parloja@ramkool.edu.ee

noorema kooliosa juhataja,
eelkooli õpetaja, "Katsetan ja avastan" ringi juhendaja

Margit Mettig

tel: 6 507 842
margit.mettig@ramkool.edu.ee

eelkooli sektsiooni juhataja,
eelkooli õpetaja, "Katsetan ja avastan" ringi juhendaja, inglise keele ringi juhendaja

Seige Kuuskvere

tel: 6 507 842
seige.kuuskvere@ramkool.edu.ee

eelkooli õpetaja

Irmeli Juhanson

tel: 6 507 842
irmeli.juhanson@ramkool.edu.ee

eelkooli õpetaja, 1. ja 2. klassi kehalise kasvatuse õpetaja

Ly Reintam

tel: 6 507 815
ly.reintam@ramkool.edu.ee

eelkooli õpetaja, klassiõpetaja

Marit Paas

tel: 6 507 842
marit.paas@ramkool.edu.ee

eelkooli õpetaja

Piia Värav

tel: 6 507 842
piia.varav@ramkool.edu.ee

rütmikaõpetaja, beebikooli õpetaja,
mängukooli õpetaja, 3A abiklassijuhataja

Tiina Põlendik

tel: 6 507 842
tiina.polendik@ramkool.edu.ee

eelkooli õpetaja
väikekooli õpetaja, 5C abiklassijuhataja
muinasjutu-kunstiringi juhendaja,

Sirle Liiv- Kose

tel: 6 588 980
sirle.liiv-kose@ramkool.edu.ee

eelkooli õpetaja
väikekooli õpetaja, põnnikooliõpetaja,

Kertu Karme Õismaa

tel: 6 507 842
kertu-karme.oismaa@ramkool.edu.ee

eelkooli õpetaja, väikekooli õpetaja,
mängukooli õpetaja, laste jooga ringi juhendaja

Karmen Karp

tel: 6 507 842
karmen.karp@ramkool.edu.ee

eelkooli õpetaja

Mairis Perk

tel: 6 588 980
mairis.perk@ramkool.edu.ee

mängukooli õpetaja

Piret Hansen

tel: 6 588 980

rütmikaõpetaja

Tiia Veske

tel: 6 507 821
tiia.veske@ramkool.edu.ee

ujumise õpetaja

Ingrid Tullus

tel: 6 507 821
ingrid.tullus@ramkool.edu.ee

ujumise õpetaja