Eelkool 6-7a

Sind ootavad kooli õpetajad
Irmeli, Karmen, Kertu, Margit, Marit, Seige, Sirle

NÄDALATEEMAD
28. oktoober- 3. november “AMETID”
4.-10. november “ISAD JA VANAISAD”
11.- 17. november “RÄNDLINNUD”
18.-24. november “KODULOOMAD JA KODULINNUD”
25. november -1. detsember “METSLOOMAD”
2.-8. detsember “HEAD KOMBED”
9.-15. detsember  “VALMISTAME RÕÕMU”
16.-22. detsember “JÕULUOOTUS”
23. detsember -6. jaanuar JÕULUVAHEAEG

“Kõik suured inimesed on alguses olnud lapsed, kuid vähesed neist mäletavad seda. /——-/ Suured inimesed ei saa kunagi mitte millestki aru ja lapsed peavad neile tüdimuseni ikka ja jälle kõike selgitama.“ (“Väike prints”, 1943)

2019/2020 õppeaastal alustab Rocca al Mare Kooli eelkool juba oma kahekümnendat tegutsemisaastat. Selle aja jooksul on meie juures kooliminemise tarkust ja –julgust kogunud tuhanded särasilmsed ning uudishimulikud poisid ja tüdrukud. Püüame enda poolt anda kõik, et väikene inimene tunneks ennast kooliteele astudes kindlalt ja turvaliselt. Tunnis mängime, õpime ja avastame nii, et laps naudiks koolis käimist ja läheks esimesse klassi teadmisega, et ta saab kõigega hakkama.

Meie eelkooli õpetajad on seisukohal, et lapse arengu põhikeskkonnaks on kodu. Kooli ülesanne on toetada kodu ja olla partneriks perele. Hea koostöö lapsevanematega on aluseks laste kohanemisele ja heaolu ning turvatunde tekkimisele koolis. Seega on meie põhieesmärgiks koos teiega, armsad vanemad, kasvatada ja arendada iga last vastavalt just tema individuaalsetele võimetele ning seeläbi saavutada parim tulemus.

Täpsem info eelkool@ramkool.edu.ee või telefonil 6507842.