Õpetajad

Hanna Renter (hääleseade, klaver)
Hanna@ramkool.edu.ee

Hanna Renter on olnud õpetaja 25 aastat – selle aja jooksul on ta õpetanud üldhariduskooli kõikides vanuseastmetes, kõrgkoolides (Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia, Tartu Teoloogia Akadeemia), samuti koolitanud täiskasvanuid.
Haridustee algas Tallinna Muusikakeskkoolis (muusikateooria ja kompositsiooni eriala) ja jätkus Tallinna G. Otsa nimelises Muusikakoolis (laulu eriala), Helsingi Sibeliuse Akadeemias (kontsertmeistri eriala), Tallinna Ülikoolis (muusikateraapia eriala) ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias, kus omandas nii bakalaureusekraadi (cum laude) kui ka haridusteaduste magistrikraadi (cum laude) muusikapedagoogika erialal.
Olles ise õppinud professionaalselt nii laulu kui ka klaverimängu, on oma teadmiste jagamine ja õpilaste arendamine vastavates valdkondades olnud Hannale alati hingelähedane.
Käesoleval ajal töötab Hanna Renter muusika-, hääleseade ja klaveriõpetajana Rocca al Mare Koolis.
Biograafiline leksikon „Marquis Who’s Who in the World” on valinud Hanna Renteri oma eriala professionaalina alates 2009. aastast iga-aastatesse väljaannetesse.

TLU117-1024x1024

Marta Lotta Kukk (laul)
martalottakukk@gmail.com

Kaarel Peäske (klaver)
klaveripoiss@hot.ee
+372 55 907 907

Kaarel Peäske on lõpetanud Tallinna Muusikakeskkooli õp. Maigi Pakri ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia prof. Toivo Nahkuri klaveriklassis, lisaks täiendanud end meistrikursustel Eestis ja mujal. Ta tegutseb peamiselt kammeransamblisti ja kontsertmeistrina, esinedes aeg-ajalt ka solistina. Koostööd on tehtud paljude muusikutega, näiteks pianist Liivi Arder, viiuldajad Kaija Lukas, Kaarin Lehemets, Maria Tiimus, laulja Kelli Pärnaste, akordionist Margus Laugesaar, tšellist Oliver Ott jt. Kaarel on olnud kontsertmeistriks viiuldajatele ja puhkpillimängijatele paljudel rahvusvahelistel konkurssidel Eestis, Itaalias, Rumeenias, Slovakkias ja mujal. Solistina on üles astutud muu hulgas Tallinna Noorteorkestri ja Virumaa Kammerorkestri ees, tegutsetud mitmetes muusikalistes kollektiivides, näiteks Eesti Viiuldatud Klaveri Ansambel, TMKK Noorte Keelpilliorkester, asendusliikmena kaasa tehtud mitmetel ERSO ja Klaveriorkestri kontsertidel, lauldud 8 aastat Eesti Poistekooris jne. Aastaid on Kaarel muusikaliselt kujundanud abieluregistreerimisi Harjumaa Perekonaaseisuametis ja mujal. Alates 2010 aastast on ta osalenud noorte pianistide festivali MiT/t/MU/u/S žürii töös. Mitmed Kaarli õpilased on edukalt esinenud üleriigilistel klaveriõpilaste konkurssidel.
2011/2012 õppeaastal täitis Kaarel Rocca al Mare Muusikakooli juhataja ülesandeid.
Klaveriõpetaja ja konsertmeistrina on Peäske 2000.-2008. a töötanud Rakvere Muusika- ja kunstikoolis Kaur, alates 2008. aastast Rakvere Muusikakoolis, 2007.-2014. a Gustav Adolfi Muusikakoolis, Rocca al Mare Koolis õpetab Kaarel alates 2001/02. õppeaastast.

TLU200-1024x1024

Kadriin Kõiveer (klaver)
kadriin@gmail.com

Kadriin Kõiveer alustas klaveriõpinguid Võru muusikakoolis, seejärel jätkusid õpingud Heino Elleri nimelises Tartu Muusikakoolis. 2005. aastal lõpetas ta Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia bakalaureuseõppe klaveri erialal (lektor Tanel Joamets, prof. Valdur Roots) ning 2008. aastal diplomiga cum laude EMTA magistrantuuri. On töötanud Tartu I Muusikakoolis ning Elleri-koolis õpetaja ja kontsertmeistrina. Teinud koostööd Eller-sümfonieti ja Pärnu Linnaorkestriga, Tartu Ülikooli Akadeemilise Naiskoori vilistlaskooriga ning segakooriga “HaleBopp singers”. Aastast 2007 teeb koostööd Tartu Ülikooli Akadeemilise Puhkpilliorkestriga “Popsid”.

TLU064

Kai Anier (klaver)
kaianier0@gmail.com   

Maria Seletskaja (klaver)
contact@mariaseletskaja.com

Sandra Hiie (viiul)
hiiesandra@gmail.com

Sandra Hiie (s 1990) alustas viiuliõpinguid Nõmme Muusikakoolis õp Maire Otsa juhendamisel, seejärel jätkusid need Tallinna Muusikakeskkoolis õp Maire Otsa ja prof Mari Tampere Bezrodny viiuliklassis. 2013. a kevadel lõpetas bakalaureuseõppe Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias instrumentaalpedagoogika (viiuliõpetaja) erialal, prof Tõnu Reimanni viiuliklassis. Magistrantuuri esimese aasta õpingud läbis ta Itaalias, Verona Conservatorio “E. F. Dall` Abaco”-s, kus täiendas ennast viiuli ja vioola erialal prof A. Martini viiuliklassis ja I. Semprebon`i vioolaklassis. 2016. a kevadel lõpetas magistriõpingud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias muusikainterpretatsiooni vioola erialal Toomas Nestori vioolaklassis, lisaerialaks instrumentaalpedagoogika. Sandra on edukalt osalenud erinevatel noorte keelpillimängijate konkurssidel ja kaasa teinud rahvusvahelistes noorteorkestrite projektides, ka kontsertmeistri ja solistina (LAV, Türgi, Holland, Norra, Rootsi, Soome, Läti, Saksamaa, Prantsusmaa, Itaalia). Itaalias osales ta vioolaga konkursil International Young Musicians Competition- Prize “Antonio Salieri” 2014 ning võitis seal esimese preemia. Mängib Eesti Noorte Sümfooniaorkestri koosseisus viiulit, vioolat või elektriviiulit. Osaleb instrumentaalansamblis La Phoenix. Rocca al Mare KuMa Muusikakoolis töötab viiuliõpetajana alates 2010/11 õppeaastast.

TLU172-1024x1024

Ivar Hansen (kitarr)
ivarhansen1@gmail.com
+372 51 032 99

Kitarriõpetaja Ivar Hansen on sündinud 1967. a. Omab kõrgharidust. 1974. aastal alustas klaveriõpinguid, hiljem köitis põnev ja otsatute võimalustega kitarride maailm. Aastast 1991 kuni tänaseni on tegevmuusik, kes omab väga suuri kogemusi nii elektri- kui ka akustilise kitarriga. Teinud koostööd paljude solistide ja ansamblitega. Rocca al Mare Kooliga seotud aastatast 2010. Pidevad esinemised erinevates muusikastiilides on andnud suure kogemustepagasi, mida ta rõõmuga jagab kõikide huvilistega.

TLU069

Madis Arvisto (kitarr)
madisarvisto@gmail.com

Madis Arvisto on sündinud 1972.a.
Lõpetanud G.Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli elektrikitarri erialal.
Tegutsenud kitarriõpetajana alates 1996. aastast, sellest üheksa viimast aastat Rocca al Mare Koolis. Töötab Politsei -ja piirivalveorkestris ja tegutseb paljude solistide kitarrisaatjana.

TLU175-1024x1024

Arlo Orlovski (kitarr ja ukulele)
arlo.orlovski@ramkool.edu.ee

Mattias Tirmaste (ukulele ja kitarr)
mattias.tirmaste@gmail.com

Markus Nurmsaar (ukulele)
markusnurmsaar@gmail.com

Tiina Kuuli (solfedžo)
Tiina.Kuuli@ramkool.edu.ee

Tiina Kuuli on töötanud õpetajana alates 1987.a. Selle aja jooksul on ta õpetanud solfedžot, dirigeerinud koore ja andnud muusikatunde kõikides vanuseastmetes. Ta on lõpetanud Kohtla- Järve Muusikakooli klaveri erialal, Georg Otsa nim. Muusikakooli muusikateooria erialal ja Tallinna Riikliku Konservatooriumi muusikapedagoogika erialal. Tiina on tegutsenud õpetajana Kadrioru Saksa Gümnaasiumis, Georg Otsa nim. Muusikakoolis ning alates 2001. a. Rocca al Mare Koolis. Lisaks muusika- ja solfedžotundide andmisele juhatab ta ka III-IV klassi koori.

TLU124-564x640

Kristjan Kallas (löökpillid)
kallas.kristjan@gmail.com

Kristjan Kallas on õppinud G. Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis klassikaliste löökpillide erialal, samas koolis pop-jazzosakonnas löökpille ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia jazzosakonnas löökpilli erialal.
Töötanud Rahvusooper Estonia orkestris orkestrandina, õpetanud Viljandi Kultuuriakadeemias, Kadrina Kunstidekoolis ning esinenud enamike eesti pop- ja jazzartistidega. Hetkel tegutseb ansamblites Ewert and The Two Dragons, kellega on tuuritatud ohtralt kogu Euroopas ja USAs ning ans. Miljardid, kellega võideti aastal 2017 Eesti Muusikaauhindadel kolm auhinda.

Hele-Riin Uib (taiko-trummid)
heleriin.uib@gmail.com

Hele-Riin Uib-Pachel on nõutud löökpillimängija Eestis ja välismaal, kes esitab mängleva kergusega nii klassikalist kui kergemat muusikat.
Hele-Riin tegi löökpillidega tutvust 8-aastasena ning alustas õige pea ka löökpilliõpinguid Georg Otsa nimelises Muusikakoolis. Järgnes bakalaureuse- ja magistriõpe Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Klassikalisele haridusele lisaks õppis aastatel 2004−2009  Helsinki Metropolia ülikoolis, kus ta keskendus džässis kasutatavale vibrafonile ning erinevatele aafrika, kuuba ja brasiilia löökpillidele. Ta on täiedanud end mitmete löökpillimaailma suurkujude meistriklassides. 2010. aastal õppis Jaapanis mängima taiko-trumme Emiko Taba juhendamisel. Peale seda lõi ta endale esinejanime  Muteki TAIKO ning on andnud arvukaid kontserte Jaapani trummidega.

Ôpetajakogemust on Hele-Riinil juba üle 20 aasta. 10 aastat õpetas ta lapsi Gustav Adolfi muusikakoolis, kus lõi sealse rivitrummarite rühma GAG Armada. 2022. aasta sügisest annab Hele-Riin trummitunde Rocca al Mare muusikakoolis ning tutvustab Jaapani trumme läbi koolituste.

Eneken Moorlat (muusikakooli juhataja)
eneken.moorlat@ramkool.edu.ee

Eneken alustas muusikaõpinguid 1978. aastal Tallinna 37. Keskkooli muusika eriklassis. Samal aastal alustas õppimist Nõmme Muusikakoolis akordioni erialal , mille lõpetas 1985. aastal. Lisaks laulis kooli ajal 12 aastat tütarlastekooris “Ellerhein”, tänu millele on sinasõber JO-LE-MI süsteemiga.
1993. aastal ühines Eneken Arsise kammerkooriga ja alustas musitseerimist aastal loodud Arsise käsikella-ansamblis.
Osalenud edukalt koorikonkurssidel Kanadas – International Choral Kathaumixw, Inglismaal – Llangollen International Musical Eisteddfod, Iirimaal – Cork International Choral Festival jm. Andnud Arsise käsikelladega hulgaliselt kontserte Eestis, Euroopas, USAs, Lõuna-Aafrika Vabariigis jm.
Alates 2004. töötab Rocca al Mare Koolis.