Kodukool

Unistused muudavad maailma ja nii sai ka ühest unistusest alguse Rocca al Mare kool Hispaania päikese all ja sealt edasi iseõpe Rocca al Mare koolis.

Meile tähtis

Laps astub kooliteel. Laps on eluterve, loov, uudishimulik. Omanäoline ja andekas. Ta on õpilane. Ta on õpetaja. Ta silmad ja süda on avatud. Ta julgeb olla selline nagu ta on. Iga lapse koolitee on erinev. Oluline on, et lapse kool asub just seal, kus on Tema kodu!

Koolielu

Juhitud iseseisev õppimine loob õpikeskkonna, kus õpilane kujundab oma õpiteed, olles ise kasvõi üle ilma. Juhendaja õpetaja tugi, märkamised ja suunaviidad jõuavad ka distantsilt õpilaseni.

Koolipere

Meie kooliperre kuuluvad inimesed, kelle jaoks Rocca al Mare Kool erilist ja õiget väärtust kannab.