Kodukool

Unistused muudavad maailma ja nii sai ka ühest unistusest alguse Rocca al Mare kool Hispaania päikese all ja sealt edasi iseõpe Rocca al Mare koolis.

Tänane maailm on üha avatum ja valikuterohkem. See pakub võimalust osa saada kõigest suurest, mis meie ümber on. See omakorda loob õiged tingimused selleks, et ka hariduse kättesaadavus oleks kohanemisvõimelisem ja lähtuks vajaduspõhisest õpiteest, mis igaühel just omamoodi.

Loodud õppekeskus ja juhitud iseõpe on suunatud kõikidele õpilastele, kes tunnevad huvi paindlikuma õppekorralduse vastu, on kõrgema tahtepanuse ja õhinaga, tegelevad võistlustasemel spordiga või viibivad muul põhjusel pikemalt koolist eemal.

Tänaseks päevaks on sellest välja kasvanud RaM iseõppekeskus, millega saavad liituda kõik õpihimulised 1.-9.klassi õpilased.