Suvi on käes!

Suvepruunid ja vallatud, vahvad poisid ja kelmikad tüdrukud, üksikud teist on juba suvepuhkusele läinud, lähinädalatel on puhkus algamas enamusel peredest. Loodame, et sooje ja päikesepaistelisi päevi on ees ootamas hulganisti!

Peagi lähevad puhkusele ka pooled meie maja õpetajatest. Sellega seoses on tarvilik teha muudatusi töökorralduses.

• 17. juunist – 21. juunini on lapsed kolmes rühmas, üheskoos on Tokiloti ja Pirirpiri lapsed, oma rühmades Segasummad ja Elevantsid.
  • 25. juunist – 5. juulini ning 29. juulist – 16. augustini on lasteaias avatud kaks rühma. Koos on siis Tokiloti ja Piripiri ning Elevantsi ja Segasumma lapsed.

Suletud on lasteaed 8.- 28.juulil, kui oleme kollektiivpuhkusel.
Pühi peame jaanipäeval, 24. juunil, ja 20. augustil – taasiseseisvumispäeval.

Kogu suve on aga lasteaed on avatud endiselt 7. 30 – 18. 30, ka hommikune ja õhtune valverühm on ikka maja esimese poole alumises ehk Elevantsi rühmas.
Tavapäevases rütmis alustame tööd taas 19. augustil – siis ootavad kõik õpetajad oma lapsi suure mööbli- ja stiilimuutuse läbi teinud rühmades. Oleme juba elevil!

Mõnusat suve!