Huviringid

Lasteaia juures tegutsevad mitmed huviringid. Nendest osa võtma ootame lapsi nii oma lasteaiast kui ka mujalt. Registreerumine ringidesse aadressil info@ramlasteaed.ee  või kohapeal lasteaias.

2019/2020. õppeaastal lasteaias toimuvad huviringid

INGLISE KEEL
Inglise keele tunde viib läbi õpetaja Pille KasukTommy mängukoolist.
Esimesed teadmised inglise keelest saavad lapsed läbi mitmekülgse tegevuse –  mängides ja lauldes, pilte vaadates ja luuletusi õppides.
Tunnid toimuvad teisipäeviti kell 15.00 edasijõudnutele ja kell 15.40 algajatele. Esimest korda ootab õpetaja Pille lapsi 3. septembril.
Kuutasu koos käibemaksuga 24 €
Hinna sees on jõukohane ja huvitav õppematerjal.

JUDO
Treeningut viib läbi judoklubi Aitado. Klubi alustas oma tegevust 1978 aastal ning selle rajajaks ja eestvedajaks oli Andres Lutsar. Judotrenn on koht, kus oma üleliigne energia välja elada, aga samas olla ka distsiplineeritud ja käituda kindlatele reeglitele vastavalt. Kindlasti toetab judo ka vaimset ja emotsionaalset kasvamist.
Treeningud toimuvad kaks korda nädalas, kolmapäeval ja neljapäeval. Mõlemal päeval 15.00 vanemad lapsed ja 15.45 nooremad lapsed.
Esimene judotreening toimub 18.09.
Treener Gert Roosimägi.
Kuutasu 39 € kuus, millest on võimalik koolituskuludena tulumaksu tagastus 20%.

JALGPALL
Treeninguid viib läbi Harju Jalgpallikool.
Treeningud 3 – 7 aastastele lastele toimuvad reedeti 15. 30 – 16.00. Registreeruda saab jalgpallikooli kodulehel.
Kuutasu 20 €.

PILLIÕPE
Pilliõppes saab laps tutvuda pilli mänguvõtetega, mängida mänge ja lihtsaid muusikapalasid. Pillilugude õppimisel on palju kasutusel mängu elemente, sõnarütmi, luuletusi, liisutusi ja laule. Tähtis koht tundides on ka improvisatsioonil. Eesmärgiks on, et laps tunneks end oma pilli seltsis vabalt ja loovalt.
Õppida saab:
klaverit (süntesaatorit) – alates 5 a
viisikannelt – alates 4 a
Tunnid toimuvad individuaalõppena üks kord nädalas (4 korda kuus). Tundide ajad lepib õpetaja lapsevanemaga individuaalselt kokku. .
Kahjuks ei mahu pilliõppesse piiramatul hulgal soovijaid. Seepärast on eelis neil, kes eelmisel aastal juba alustanud.
Kuutasu 65€.
Õpetaja Piret Hansen.
e- mail: piret.hansen@ramlasteaed.ee;

FILOSOFEERIMINE
Väikesed filosoofid arutlevad maailma asjade üle koos õpetaja Mairisega. Ring toimub kolmapäeval Segasumma lastele ja neljapäeval Elevantsi lastele kell 14.00-14.45.
Kuutasu 24 €.
Õpetaja Mairi Perk
mairis,perk@ramlasteaaed.ee

TANTSURING
Tantsuklubi MyDance korraldab tüdrukutele ja poistele põnevaid ja eakohaseid tantsutreeninguid. Tantsuringi ootame 3.-7. lapsi, nii poisse kui tüdrukuid. Tantsutund toimub üks kord nädalas, esmaspäeviti kell 15.30-16.00.
Esimene tantsutund toimub 16.09.2019.
Kuutasu 20 €.

Ringides osalemiseks palun kirjutage oma lapse nimi registreerimislehtedele, mis asuvad rühma riietusruumi stendil.

Ringid alustavad tegutsemist, kui registreerunud on vähemalt 10 last.

Ringide maksust tagastatakse tulumaks.