Huviringid

Lasteaia juures tegutsevad mitmed huviringid. Nendest osa võtma ootame lapsi nii oma lasteaiast kui ka mujalt. Registreerumine ringidesse aadressil info@ramlasteaed.ee  või kohapeal lasteaias.

2020/2021. õppeaastal lasteaias toimuvad huviringid

INGLISE KEEL
Inglise keele tunde viib läbi õpetaja Pille KasukTommy mängukoolist.
Esimesed teadmised inglise keelest saavad lapsed läbi mitmekülgse tegevuse –  mängides ja lauldes, pilte vaadates ja luuletusi õppides.
Tunnid toimuvad teisipäeviti kell 15.00 edasijõudnutele ja kell 15.40 algajatele. Esimest korda ootab õpetaja Pille lapsi 3. septembril.
Kuutasu koos käibemaksuga 28 € / koondmakse poolaastas 24 € /
Hinna sees on jõukohane ja huvitav õppematerjal.

JUDO
Treeningut viib läbi judoklubi Aitado. Klubi alustas oma tegevust 1978 aastal ning selle rajajaks ja eestvedajaks oli Andres Lutsar. Judotrenn on koht, kus oma üleliigne energia välja elada, aga samas olla ka distsiplineeritud ja käituda kindlatele reeglitele vastavalt. Kindlasti toetab judo ka vaimset ja emotsionaalset kasvamist.
Treeningud toimuvad kaks korda nädalas, kolmapäeval ja neljapäeval. Mõlemal päeval 14.45 vanemad lapsed ja 15.30 nooremad lapsed.
Esimene judotreening toimub 08.09.
Treener Gert Roosimägi.
Kuutasu 39 € kuus, millest on võimalik koolituskuludena tulumaksu tagastus 20%.

JALGPALL
Treeninguid viib läbi Harju Jalgpallikool.
Treeningud 3 – 7 aastastele lastele toimuvad reedeti 15.30 – 16.00. Registreeruda saab jalgpallikooli kodulehel.
Kuutasu 20 €.

PILLIÕPE
Pilliõppes saab laps tutvuda pillimängu põhioskustega ning õppida lihtsamaid palasid. Õpe on  eelkõige vanust arvestav ja mänguline. Eesmärgiks on, et laps tunneks end oma pilli seltsis vabalt ja loovalt.

Õppida saab:
klaverit (süntesaatorit) – alates 5 a
viisikannelt – alates 4 a
Tunnid toimuvad individuaalõppena üks kord nädalas (4 korda kuus). Tundide ajad lepib õpetaja lapsevanemaga individuaalselt kokku. .
Kahjuks ei mahu pilliõppesse piiramatul hulgal soovijaid. Seepärast on eelis neil, kes eelmisel aastal juba alustanud.
Kuutasu 70 €.
Õpetaja Piret Hansen.
e- mail: piret.hansen@ramlasteaed.ee;

MUUSIKARING

Mis on muusika? On see tuulehääl või metsalinnu huige? Ilmselt nii üks kui teine. Muusikaringis saavad lapsed tutvuda erinevate muusikategemis võimalustega. Me laulame, mängime rütmipille, loeme liisusalme, kuulame helisid enda ümber ning loome neid ise, sest kõik võib olla muusika!

Muusikaringi ootame lapsi vanuses 3-6a. Tund toimub üks kord nädalas, neli korda kuus, kolmapäeviti kell 13.30

Kuutasu 28 €.

Õpetaja Piret Hansen

KOKANDUSRING

Selles põnevas huviringis saavad kõik väikesed kokkamishuvilised inimesed käed jahuseks teha, sest siin saab omal käel valmistada midagi maitsvat! Proovime, maitseme ja avastame koos kokandusmaailma. Kes teab, ehk saab siit meie ringisttuule tiibadesse tulevane Jamie Oliver;) Kokandusringi ootame 6-7 aastasi lapsi. Ring toimub üks kord nädalas, neli korda kuu, esmaspäeviti kell 13.30.

Kuutasu 45€.

Ringi juhendaja Piret Hansen.

FILOSOFEERIMINE
Väikesed filosoofid arutlevad maailma asjade üle koos õpetaja Mairisega. Ring toimub neljapäeval Elevantsi lastele kell 13.45-14.30.
Kuutasu 28 €.
Õpetaja Mairi Perk

TANTSURING
Tantsuklubi MyDance korraldab tüdrukutele ja poistele põnevaid ja eakohaseid tantsutreeninguid. Tantsuringi ootame 3.-7. lapsi, nii poisse kui tüdrukuid. Tantsutund toimub üks kord nädalas, esmaspäeviti kell 15.30-16.00.
Esimene tantsutund toimub 16.09.2019.
Kuutasu 20 €.

Ringides osalemiseks palun kirjutage oma lapse nimi registreerimislehtedele, mis asuvad rühma riietusruumi stendil.

Ringid alustavad tegutsemist, kui registreerunud on vähemalt 10 last.

Ringide maksust tagastatakse tulumaks.