Huviringid

Lasteaia juures tegutsevad mitmed huviringid. Nendest osa võtma ootame lapsi nii oma lasteaiast kui ka mujalt. Registreerumine ringidesse telefonil 6588988, aadressil info@ramlasteaed.ee  või kohapeal lasteaias.

2017/2018. õppeaastal lasteaias toimuvad huviringid:

INGLISE KEEL
Inglise keele tunde viib läbi õpetaja Pille KasukTommy mängukoolist.
Esimesed teadmised inglise keelest saavad lapsed läbi mitmekülgse tegevuse –  mängides ja lauldes, pilte vaadates ja luuletusi õppides.
Tunnid toimuvad teisipäeviti kell 15.00.
Kuutasu koos käibemaksuga 24 €
Hinna sees on jõukohane ja huvitav õppematerjal.

JUDO
Treeningut viib läbi judoklubi Aitado. Klubi alustas oma tegevust 1978 aastal ning selle rajajaks ja eestvedajaks oli Andres Lutsar. Judotrenn on koht, kus oma üleliigne energia välja elada, aga samas olla ka distsiplineeritud ja käituda kindlatele reeglitele vastavalt. Kindlasti toetab judo ka vaimset ja emotsionaalset kasvamist.
Treeningud toimuvad kaks korda nädalas, kolmapäeval ja neljapäeveval. Mõlemal päeval 14.45 vanemad lapsed ja 15.30 nooremad lapsed.
Treener Gert Roosimägi.
Kuutasu 36 €

MUUSIKARING
Muusikaring on koht, kus oma muusikalist maailma rikastada.
Lisaks lasteaia tavapärastele muusikatundidele saab siin veelgi enam tegeleda pillimänguga, saada osa põnevast muusikalisest liikumisest, tantsida, teha ka keerukamaid rütmimänge, kuulata mitmekesist muusikat, veelgi laiendada oma laulurepertuaari, saada kooslaulmise kogemust ja julgust.
Muusikaring  toimub teisipäeviti kell 11.45 noorematele (2-3 a)  ja 12.45 vanematele lastele.
Õpetaja Piret Hansen. piret.hansen@ramlasteaed.ee

JALGPALL
Treeninguid viib läbi Harju Jalgpallikool.
Treeningud 3 – 7 aastastele lastele toimuvad esmaspäeviti kell 11.30-12.00.
Treener Urmo Timusk.
urmo.timusk@harjujk.ee
Kuutasu 16 €

PILLIÕPE
Pilliõppes saab laps tutvuda pilli mänguvõtetega, mängida mänge ja lihtsaid muusikapalasid. Pillilugude õppimisel on palju kasutusel mängu elemente, sõnarütmi, luuletusi, liisutusi ja laule. Tähtis koht tundides on ka improvisatsioonil. Eesmärgiks on, et laps tunneks end oma pilli seltsis vabalt ja loovalt.
Õppida saab:
klaverit (süntesaatorit) – alates 5 a
viisikannelt – alates 4 a
Tunnid toimuvad individuaalõppena üks kord nädalas (4 korda kuus). Tundide ajad lepib õpetaja lapsevanemaga individuaalselt kokku. .
Kahjuks ei mahu pilliõppesse piiramatul hulgal soovijaid. Seepärast on eelis neil, kes eelmisel aastal juba alustanud.
Õpetaja Piret Hansen.
e- mail: piret.hansen@ramlasteaed.ee;
Kuutasu 60 €

AKROBAATIKA
Akrobaatikatunnis teeme trenni: tugevdame käte-, kõhu-, selja – ja jalalihaseid, harjutame tasakaalu ja osavust, õpime tireleid ja hundirattaid, teeme silda, painutame ja venitame ja mängime osavus-ja liikumismänge. Oodatud on 4-6 aastased tüdrukud ja poisid.
Tund toimub üks kord nädalas, teisipäeval kell 16.30.
Õpetaja Kärt Tõnisson.  kart.tonisson@ramlasteaed.ee

BALLETITUND
Balletitunnis tantsime. Tund on üles ehitatud klaaasikalise tantsu baasharjutustele. Pöörame suurt tähelepanu heale rühile ja liigutuste graatsilisusele.
Suurem osa tunnis kasutatavast muusikast on klassikaline muusika. Painutame ja sirutame, venitame ja hüppame. Sobib roosamannavahulistele tüdrukutele, kellele meeldib olla haldjas ja liblikas ja printsess ja …
Tundi ootame tüdrukuid vanuses 4-6 (7) aastat.
Tund toimub teisipäeviti 15.50.
Õpetaja Kärt Tõnisson.
kart.tonisson@ramlasteaed.ee

KOKANDUS
Kokakunstiring on mõeldud lastele, kes armastavad köögis askeldada ja uusi maitseid proovida. Ehk siis – uurida ja avastada, kaaluda ja mõõta, vormida ning valada, lõikuda ja segada, nuusutada, maitsta ja siis midagi isuäratavat põske pista.
Huviring on alates 5-eluaastast ja osaleda saab kuni kaheksa last. Toiduvalmistamisel on vajalik põll.
Kokandusring toimub reedel 14.30.
Õpetaja Kärt Tõnisson.
kart.tonisson@ramlasteaed.ee
Kuutasu 36 €

FILOSOFEERIMINE
Väikesed filosoofid arutlevad maailma asjade üle koos õpetaja Mairisega. Ring toimub neljapäeval 13.45.
Õpetaja Mairi Perk
mairis,perk@ramlasteaaed.ee
Kuutasu 22 €

Ringides osalemiseks palun kirjutage oma lapse nimi registreerimislehtedele, mis asuvad rühma riietusruumi stendil.

Ringid alustavad tegutsemist, kui registreerunud on vähemalt 10 last.

Ringide maksust tagastatakse tulumaks.