Huviringid

Lasteaia juures tegutsevad mitmed huviringid.

2023/2024 õppeaastal lasteaias toimuvad huviringid

INGLISE KEEL
Inglise keele tunde viib läbi õpetaja Pille Kasuk Tommy mängukoolist.
Esimesed teadmised inglise keelest saavad lapsed läbi mitmekülgse tegevuse –  mängides ja lauldes, pilte vaadates ja luuletusi õppides.
Tunnid toimuvad teisipäeviti kell 15.00-15.50.
Kuutasu koos käibemaksuga 34 € / koondmakse poolaastas 30 € /
Hinna sees on jõukohane ja huvitav õppematerjal.

JUDO
Treeningut viib läbi judoklubi Atari. Judotrenn on koht, kus oma üleliigne energia välja elada, aga samas olla ka distsiplineeritud ja käituda kindlatele reeglitele vastavalt. Kindlasti toetab judo ka vaimset ja emotsionaalset kasvamist.
Treeningud toimuvad üks korda nädalas,  kolmapäeval kell 15.00-15.45.

Kuutasu on 29 € .
Treener Annika Karilaid

JALGPALL
Treeninguid viib läbi Harju Jalgpallikool.
Treeningud 3 – 7 aastastele lastele toimuvad esmaspäeviti 11.40-12.10. Registreeruda saab jalgpallikooli kodulehel.
Kuutasu 29 €.

PILLIÕPE
Pilliõppes saab laps tutvuda pillimängu põhioskustega ning õppida lihtsamaid palasid. Õpe on  eelkõige vanust arvestav ja mänguline. Eesmärgiks on, et laps tunneks end oma pilli seltsis vabalt ja loovalt.

Õppida saab:
klaverit – alates 5 a
viisikannelt – alates 4 a
Tunnid toimuvad individuaalõppena üks kord nädalas (4 korda kuus). Tundide ajad lepib õpetaja lapsevanemaga individuaalselt kokku.

Kuutasu 99 €.
Õpetaja Piret Hansen.
e- mail: piret.hansen@ramlasteaed.ee;

KOKANDUSRING

Selles põnevas huviringis saavad kõik väikesed kokkamishuvilised inimesed käed jahuseks teha, sest siin saab omal käel valmistada midagi maitsvat! Proovime, maitseme ja avastame koos kokandusmaailma. Kes teab, ehk saab siit meie ringisttuule tiibadesse tulevane Jamie Oliver;) Kokandusringi ootame 4-7 aastasi lapsi. Ring toimub üks kord nädalas kolmapäeval kl 13.30, neli korda kuus.

Kuutasu 60€.

Ringi juhendaja Piret Hansen.

ROBOOTIKA

Õpime ise asju looma ja arendama, projekteerima ja konstrueerima, programmeerima ning leiutama. Robootika arendab lapse loovust, tähelepanu, täpsust ja püsivust. Huviringi ootame 4.-7. aastaseid lapsi. Ring toimub neljapäeviti kell 13.15 4.-5.aastased lapsed ja 14.15 6.-7.aastased.

Kuutasu 36€.

Juhendajaks Jane-Ly Rotka

TANTSURING

Tantsuklubi MER Stuudio korraldab tüdrukutele ja poistele põnevaid ja eakohaseid tantsutreeninguid. Tantsuringi ootame 3.-7. lapsi, nii poisse kui tüdrukuid. Tantsutund toimub üks kord nädalas, neljapäeviti kell 16.00-16.30
Kuutasu 29 €.

Treener Sofia-Liis Kose

Ringid alustavad tegutsemist, kui registreerunud on vähemalt 10 last.

Ringide maksust tagastatakse tulumaks.