Jõulukuusk on ehitud

Lasteaia saali ehib uhke kuusk – kaunistuseks laste valmistaud inglid ja tähekesed, lumevalged ja hõbedased ehted.

Kuuse tõid metsast eile Segasumma lapsed ja nende isad. Enne teele asumist oli lasteaia õues elevust – pimedasse metsa ei satu lapsed just sageli. Aga varustatud isade julguse ja rõõmsa tujuga, asuti heatujuliselt teele.

Neil lastel ja õpetajatel, kes kuuse tulekut ootama jäid, oli tegemist palju – õue tehti tuli, küpsetati leiba ja viinereid, keedeti teed ja kaeti laud. Ja siis nad tulidki – lõbusalt, jooksuga, suure ja kõrge kuusega.

Kui jõulupuu oli saali õigele kohale sätitud, oli aeg süüa sooja leiba, juua teed ja mõnusat vestelda.

Kuigi Kristjan Martin ja Hendrik Markus on sellel aastal juba koolilapsed, täname nende vanemaid, kes ka seekord meile oma metsast jõulukuuse kinkisid.

Nüüd võivad jõulud tulla!