Koolilapsed käisid külas

Teisipäeval oli lasteaias palju põnevust – meie lastele tulid külla Rocca al Mare Kooli 2. b klassi lapsed ja õpetajad.

Esimest korda olime hommikuringis koos koolilastega – süütasime kolmanda advendiküünla, vaatasime saali aknal täienenud jõulupilti ja laulsime hommikulaulu. Seejärel said sõna 2. klassi õpilased. Nende meeleolukas jõulukavas oli luuletusi ja muusikat, ühiselt laulsime kitarri saatel „Kuusepuud“.

Nüüd aga said koolilapsed olla õpetajad – nende juhatuse järgi ja hoolikal suunamisel valmistasid lasteaialapsed saali kuusele veel ehteid ning suuremate laste abiga said nad ehted ka kõrgematele okstele riputada.

Seejärel võisid koolilapsed olla taas ise lasteaialapsed, nad mängisid omavahel ja koos lasteaialastega, aitasid väikestel õueriided selga ja mängisid õues edasi.

Aeg möödus märkamatult, juba ootaski buss, mis teise klassi õpilased kooli jõululõunale viis. Väiksed lapsed lehvitasid bussile värava juures veel ka siis, kui see juba teekäänaku taha kadunud oli.