Tere taas

Esmaspäevast, 18.maist ootavad kõik õpetajad lapsi oma rühmades. Igapäevane töökorraldus on taastumas – toimuvad kavandatud õppetegevused, ka muusika- ja liikumistunnid.
Kuna ruumide ühiskasutus lasteaedades pole veel lubatud, viib õpetaja Piret muusikategevusi läbi rühmades. Kui ilm vähegi võimaldab, on liikumine õpetaja Kärdiga ja kunst õpetaja Teaga õues.
Mai viimasel nädalal on eelkoolirühmal Lõbusad lõpukatsed – orienteerumisraja punktides õues tuleb lastel lahendada ülesandeid, lugeda, sooritada osavust ja loovust vajavaid harjutusi. Loodetavasti toimub juuni esimese nädala lõpus ka Segasumma laste kooli saatmise pidu.
Meie peatsed koolilapsed saavad aga veel koos teiste Veskimöldre lastega lõbusalt aega veeta ja lustida ka suve esimesel teemanädal, mis toimub juuni alguses.