Projektid

Vodja Individuaalõppekeskuses rakendame kaasava hariduse põhimõtteid ja loome õpilast toetava õpikeskkonna.

Projekt on suunatud RaM Kooli ASi erakooli igas allüksuses kaasava hariduse põhimõtetest lähtuva tulemusliku õppe tagamiseks ning toeks erinevate vajadustega õpilastele, et parandada nende õpikeskkonda, arendada RaMi Tugikeskuse loomist ning tõhustada koolide võimekust arvestada HEV-õpilaste individuaalseid vajadusi ja eripärasid.

Euroopa Regionaalarengu Fondi rahastuse tulemusena kohandati 2021. a Vodja IÕK ruume ümber kaasava hariduse põhimõtteid arvestavalt, et parandada õpilaste õpi- ja arengukeskkonda. Projekti kaasabil täiendati klasside tehnoloogilist varustust õppetegevuste mitmekesistamiseks, loodi ja sisutati nõustamis- ja teraapiatuba, soetati keraamikaahi, üldkasutatavad ruumid liigendati eraldumis- ja puhkealadeks ning rajamisel on õuesõppeklass.