Alates 16.03.2020 on koolimaja suletud

Hea koolipere

Koroonaviirusese ülikiire levik maailmas ja selle arengustaadium Eestis on tekitanud olukorra, kus suuremate rahvahulkade kokkusaamise vältimine on haiguse pidurdamiseks kõige olulisem. Oleme pärast põhjalikku arutamist ja konsulteerimist otsustanud, et Rocca al Mare Kool jätkab alates esmaspäevast, 16. märtsist õppetegevust ise- ja koduõppe vormis. Kuna meile teadaolevalt koolis haigusjuhtumit ei ole, siis tegemist ei ole karantiiniga vaid ennetava abinõuga. Esialgu on ise- ja koduõpe planeeritud kaheks nädalaks kuni 29.märtsini. Õpilased sel ajavahemikul koolimajja tulla ei saa.

Endiselt paneme kõigile südamele, et kui teie pereliige on saanud koroonaviiruse diagnoosi, siis palume teil informeerida sellest oma rühma õpetajat.

Jäägem terveks!

Rocca al Mare kool