Vastuvõtt 1. klassi

Alustame vastuvõttu Rocca al Mare Roostiku kooli 2020/2021 õppeaasta 1. klassi.

Palun täitke ankeet SIIN, kui soovite ühineda Roostiku perega. Ankeete ootame 25. jaanuarini.

Nii nagu eelmistelgi aastatel ei pane me kooli vastuvõtmiseks kedagi pingeritta. Oluliseks eelduseks on, et laps on kooliks küps ja pere väärtushoiakud ei ole põhimõttelises vastuolus kooli omadega.
Kui soovijate hulk ületab meie vastuvõtu võimalused, arvestame eeskätt koolikogukonnaga, kuhu kuuluvad täna meie koolis käivate õpilaste õed ja vennad, meie õpetajate lapsed, kooli loojate lapsed. Ülejäänud kohad täidame loosimise teel nende vahel, kellega oleme tutvumisvestlusel kohtunud.

Tutvumisvestlused toimuvad 8. ja 9. veebruaril.

Informatsiooni iga pere tutvumisvestluse täpse päeva ja kellaaja kohta teatame hiljemalt 3. veebruaril.

Kui teil tekkis küsimusi, siis palun kirjutage meile aadressil roostikukool@ramkool.edu.ee.