Vastuvõtt 2023. a sügisel alustavatesse 1. klassidesse on alanud

Oleme alustanud registreerimisavalduste vastuvõttu 2023. a sügisel alustavatesse 1. klassidesse Rocca al Mare Kooli Roostiku Koolis. Oma soovist saate meile teada anda 29. jaanuarini, täites taotluse ARNO keskkonnas SIIN.
Kooli vastuvõtmiseks ei pane me lapsi pingeritta. Oluliseks eelduseks on lapse kooliküpsus ja pere väärtushoiakud.
Kui soovijate hulk ületab meie vastuvõtu võimalused, arvestame oma kogukonna peredega, kuhu kuuluvad täna meie koolis käivate õpilaste õed ja vennad, meie õpetajate ja vilistlaste lapsed. Ülejäänud kohad RaM Kooli ja Roostiku kooli esimestes klassides täidame loosimise teel nende vahel, kellega oleme tutvumisvestlusel kohtunud.

Roostiku koolis alustavad kõik õpilased 1. klassis inglise keele õppimisega ning 4. klassis lisandub B-keelena vene keel. Roostiku kooli tegutsemisviisi kohta saate lugeda Roostiku kooli koduleheküljelt.

Tutvumisvestlused toimuvad  13.- 16. veebruaril. Täpsema info saadame avalduses märgitud meiliaadressile veebruarikuu esimesel nädalal.

Küsimuste korral palun kirjutage  roostikukool@ramkool.edu.ee

Kohtumiseni
Rocca al Mare Kooli Roostiku kool