Vastuvõtt 2024. aasta sügisel alustavatesse 1. klassidesse on alanud

Oleme alustanud vastuvõttu 2024. a sügisel alustavatesse 1. klassidesse Rocca al Mare Kooli Roostiku Kooli. Oma soovist saate meile teada anda 29. jaanuarini, täites taotluse ARNO keskkonnas SIIN.

Me ei pane oma kooli vastuvõtmisel kedagi pingeritta. Oluliseks eelduseks on lapse kooliküpsus ja pere väärtushinnangud. Kui soovijate hulk ületab meie vastuvõtu võimalused, arvestame eeskätt kooli kogukonnaga, kuhu kuuluvad täna meie koolis käivate õpilaste õed ja vennad, meie õpetajate, vilistlaste ja Veskimöldri Lasteaia lapsed. Ülejäänud kohad Rocca al Mare Kooli Roostiku kooli esimesse klassi täidame loosimise teel.

Roostiku koolis alustavad kõik õpilased 1. klassis inglise keele õppimisega ning 4. klassis lisandub B-keel. Täpsemalt meie tegutsemiviisi kohta saate lugeda kodulehelt ja tutvustame seda ka tutvumistegevuste ajal.

Tutvumistegevused toimuvad 6. ja 13. veebruaril. Täpsema info saadame teie avalduses märgitud meiliaadressile veebruarikuu esimestel päevadel.

Küsimuste korral palun kirjutage roostikukool@ramkool.edu.ee

Kohtumisteni

Rocca al Mare Kooli Roostiku kool