Õppemaks ja lisanduvad tasud

Kooli õppemaksu suurus ja lisanduvad tasud järgnevaks õppeaastaks määratakse Rocca al Mare Kooli AS nõukogu poolt maikuu jooksul lähtuvalt kooli eelarvest.

Vastavalt 01.02.2018 jõustunud erakooliseaduse muudatustele ei arvata õppemaksu hulka õppekavaväliste tegevuste kulusid, sealhulgas huvitegevuse ja pikapäevarühma kulusid ning koolitoidu, majutuse, transpordi ja muude õppimist toetavate teenustega seotud kulusid.

Õppemaks

2023/2024 õppeaasta õppemaks 1.-6. klass 2175 eurot aastas

Õppemaksule lisanduvad tasud 2022/2023 õppeaastaks

Roostiku kool (1.-6. klass)

Õppekava välised tegevused (liikumine, ujumine, laulukoor, individuaalse õppe lahendused jms ja lisatunnid, mis toetavad RAM Kooli väärtuskasvatust)              280 eurot aastas

Õppimist toetavad teenused: väiksed õpirühmad, loodusklass, KIVA, õppekäigud, kooli ürituste, õppeprogrammide (Opiq, Eduten, Qridi jt) ja -projektidega kaasnevad kulud 320 eurot aastas

Muud tasud

Huviringide ja koolis käimisega seotud jooksvate kulude (teatrid/muuseumid, koolitoidu, koolivormi), õppevahendite, kunstitarvete ja Chromebook´de  maksumuse kohta esitatakse arved vastavalt konkreetsele tarbimisele ja partnerite hinnakirjadele.