Kõned kooli sünnipäevaks

Roostiku kool soovib oma suurele vennale täismehe ikka jõudmise puhul palju õnne! 19 ei ole enam poisike, 19 on veidi elutarkust kogunud nooruk, kes seisab elulävel, rind kummis ja pea mõtteid täis, ning valmis uuteks teadmisteks. Rocca al Mare kool on samuti kasvanud, sirutanud oma käed ja jalad ilma peale laiali nagu üks ilus õunapuu. Esimesed viljad on juba kantud ja tegutsevad iseseisvalt eluteel. Et jätkuvalt oleksid saagiajad viljakad ja kooliaastad magusad. Palju õnne, Rocca al Mare kool!

Tristan 6. talv

Kallid Rocca al Mare kooli õpilased ja õpetajad!

Me tulime siia, sest tahtsime öelda meie armsale, just 19- aastaseks saanud Rocca al Mare koolile soovi Roostiku kooli poolt.

Meie pisikene kool on kasvanud aastatega suureks ilusaks koolimajaks. Kindlasti tulevad meile uued ja toredad õpetajad ning iga aastaga palju rõõmsaid lapsi. Rocca al Mare õpetajad on väga abivalmid ja lahked. Meie kool võiks minna samas vaimus edasi ja iga aastaga muutuda paremaks. Meie koolis on hea, sest meie kool hoiab kokku ja meie kooliõpilased erinevad teistest õpilastest mitmel heal viisil. Rocca al Mare kooli õpilased on iseseisevad ja kohustustundlikud. Meie koolis on üks väga lahe traditsiooniline üritus, mis toimub Eesti Vabariigi sünnipäeval. Meie kooli etendused on nagu teatris. Me armastame seda kooli ja kaitseme seda, sest kõik selles on nagu päris.

Me soovime koolile palju ilusaid hetki ja loomulikult palju õnne sünnipäevaks!!!

Saskia ja Laura 4. talvest

Kallis suure Rocca al Mare kooli pere!  Kallid Ram kooli õpetajad!

Oleme kõik siia aulasse kokku tulnud, et tähistada meie kooli sünnipäeva. See kooli saab täna 19-aastaseks. See on meie kõigi jaoks ka väga suur. Järgmise aastal saab kool 20. Kuni selle kooliaastani olen rõõmus veel, et käin sellises koolis, sest siin on meil kõigil hea ja mõnus.

Soovin, et meil kõigil läheks paremini ja VÄGA hästi. Head edasiminekut RaM kool! Palju õnne sünnipäevaks, kallis Rocca al Mare kool!

Florian Põllu 4.R  Roostiku kool