Piripiri

Piripiri on 2018-2019. õppeaastal kooliminejate ja 2-aastaste laste liitrühm.
Meie hommikud algavad 8.30 sooja tervituse ja maitsva pudruampsuga ning lõppevad 18.00 mõnusa sõbrakalliga. Varasemad lasteaeda saabujad ning hiljem koju minevad lapsed kogunevad koos teiste lasteaiakaaslastega valverühmas.

Piripiri neiud on väga loovad ja andekad kunstnikud. Erinevaid värvitoone omavahel oskuslikult kombineerides valmib sahtlite viisi abstraktse ning moodsa kunsti teoseid. Noormehed rakendavad kõiki oma planeerimise ja konstrueerimise oskusi keerukate ehitiste loomiseks. Ehitusmaterjaliks sobib kõik rühmas ning õuealal leiduv.

Meie kõige pisemad sõrmed askeldavad väsimatult nukunurgas, kus valmistamist vajavad mitmekäigulised lõunasöögid nukkudele ning parandamist ootavad remonditöökotta jõudnud mänguautod.

Piripiri igapäevaseid, suuremal ja vähemal määral planeeritud tegemisi saadavad omavahel kokkulepitud neli põhireeglit:

Olen lahke!
Olen aus!
Olen vastutustundlik!
Olen lugupidav!

Lahke ning toetava nõu ja jõuga saadavad Piripiri laste igapäevategemisi õpetajad Karmen ja Heliis ning abiõpetaja Andra.

Kahel korral nädalas dirigeerib laste musikaalseid tegemisi õpetaja Piret, liikumisvilumust suunab õpetaja Kärt ning korra nädalas jagab armastust kunsti vastu õpetaja Tea.

Õpetajatele saab kirjutada:
karmen.karp@ramlasteaed.ee
heliis.juksar@ramlasteaed.ee
andra.tamm@ramlasteaed.ee

Piripiri rühma telefon 658 8984
Õpetajate tuba 658 8980
Valverühma telefon 658 8982
Direktor ja õppealajuhataja 658 8988