Liisbet Kull pälvis õpilas- ja tudengifilmide festivalil PEFF 2023 õpilaskategoorias parima lühifilmi auhinna!

30. märtsil võitis Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasiumi korraldatud üleriigilise õpilas- ja tudengifilmide festivali PEFF 2023 õpilaskategooria parima lühifilmi auhinna Liisbet Kulli, Mia Grete Volmeri, Liise-Charlotte Kanguri, Hanna-Liisa Peenmaa ja Anett-Marii Andressoni lühifilm “Leia mind”. Liisbet Kull õpib meie kooli 10.b klassis. Filmi esilinastus toimus aastal 2022 PÖFFi noorte- ja lastefilmide festivali Just Filmi #noorfilmitegija stipendiumikonkursi programmis. Film räägib tüdrukust, kes hakkab nägema salapäraseid unenägusid lapsepõlve sõbrannast, keda ta pole aastaid näinud.